کروناویروس در فلوریدا: تعداد تایید COVID-19 مورد روش 19,000

فلوریدا تودی | No comments

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش تعداد موارد تایید شده از COVID-19 coronavirus در سراسر کشور رسیده 18,986 در آمار منتشر شده در پنج شنبه شب با هر شهرستان گزارش حداقل یک مورد. از این موارد 18,445 در حال ساکنان فلوریدا.

در مجموع 175,834 آزمایشات انجام شده در فلوریدا و 156,532 شده اند منفی با توجه به داده ها.

این ویروس در بیمارستان بستری 2,607 مردم هر چند که شکل نیست یک نمایندگی از تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان های وزارت بهداشت گفت: به عنوان برخی از آنها منتشر شده است.

در فلوریدا 446 نفر کشته شده اند از عوارض مرتبط با COVID-19.

‘من جوش خون’: فلوریدا, خانه های پرستاری درخواست فرماندار برای ایمنی از coronavirus پرونده های حقوقی

6:58 بعد از ظهر, مارس 11

فلوریدا بزرگترین گروه حمایت طولانی مدت از ارائه دهندگان مراقبت های درخواست حفاظت از پرونده های حقوقی برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای درگیر در پاسخ به COVID-19 شیوع.

فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اوایل این ماه درخواست “مصونیت از هر گونه مسئولیت مدنی یا کیفری” تحت شرایط خاصی برای خانه های پرستاری بیمارستان ها و دیگر امکانات.

این گروه اخیر در یک سری از مراقبت های بهداشتی انجمن به دنبال مصونیت قانونی در میان همه گیر که ساعت های طولانی و نیروی انسانی و تجهیزات ،

Brian Lee, مدیر اجرایی, از خانواده ها برای مراقبت بهتر یک گروه غیر انتفاعی دفاع از ساکنان خانه سالمندان گفت: این نامه معادل “درخواست عفو و بخشش در پیش است.”

دفعات بازدید: داستان کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>