کروناویروس در فلوریدا به روز رسانی: موارد همچنان به افزایش مرگ کل افزایش می یابد و به 17

فلوریدا تودی | No comments

————-

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

هفده نفر که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus فوت کرده اند در فلوریدا, با توجه به دوشنبه شب مشورتی از دولت وزارت بهداشت.

فلوریدا گزارش سه مرگ و میر دوشنبه در حالی که 220 مثبت دیگر موارد آورده دولت را در مجموع به 1,227.

جنوب فلوریدا همچنان کانون برای شیوع بیش از نیمی از دولت را مورد بیرون آمدن از Broward, Miami-Dade و پالم بیچ شهرستان. از دولت 1,227 تایید موارد COVID-19, 630 آمده از آن سه شهرستان میامی-Dade, 278; Broward, 263; پالم بیچ 89.

در Broward سه نفر که تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus فوت کرده اند. سه نفر نیز فوت کرده اند در هر دو دوال و پالم بیچ شهرستان. نیز وجود داشته اند مرگ و میر گزارش شده در Clay County (2), Lee County (2) اورنج کانتی (2), گاو دریایی شهرستان و شهرستان سانتا رزا. سنین مرحوم از محدوده 68 تا 96.

روزانه coronavirus به روز رسانی: آنها را در ایمیل خود. ثبت نام در اینجا

که در آن است COVID-19 در فلوریدا?: با استفاده از این نقشه برای ردیابی شیوع COVID-19

تحت هدایت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دولت وزارت بهداشت به روز رسانی خواهد شد شماره دو بار در روز در ساعت 11 صبح و 6 بعد از ظهر

اهل بیت: خوابگاه در جنوب خلیج تادیبی تحت قرنطینه

7:15 صبح

یک زندانی در جنوب فلوریدا خصوصی زندان گفت: خوابگاه خود را تحت قرنطینه پس از یک همکار زندانی آغاز شد برگزاری نمایشگاه به آنفولانزا مانند علائم جمعه.

مایکل ادواردز یک زمان زندانی در جنوب خلیج تادیبی موسسه در پالم بیچ شهرستان گفت: News-Press و ناپل اخبار روزانه یک زندانی در یک بخش جداگانه از خوابگاه جدا شد و تست شده برای رمان coronavirus در حالی که بقیه از خوابگاه قرار داده شد تحت قرنطینه.

دریافت کامل داستان

رژیم صهیونیستی. DeSantis رد پناه در محل

6:33 p. m. 23 مارس

به عنوان تعدادی از موارد شناخته شده coronavirus رسید گذشته از 1200 علامت بعد از ظهر دوشنبه Gov. ران DeSantis گفت که او نمی خواهد اعمال ایالت خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار و یا سفارش فلوریدا به پناهگاه در محل.

او اعلام کرد که تمام مسافران خطوط هوایی در آینده به فلوریدا از نیویورک و نیوجرسی — اما نه ماشین و یا مسافران راه آهن — خواهد بود دستور داد به خود قرنطینه برای 14 روز.

“با توجه به شرایط ما نیست بهتر است. این یک ابزار بی پرده” DeSantis گفت: از ماندن در خانه و نظم در یک بعد از ظهر در نشست خبری در دفتر خود در فلوریدا در کنگره آمریکا که یک شماره را انتخاب کنید از خبرنگاران دعوت شده بودند برای حضور در.

دریافت داستان کامل.

بیمارستان صحرایی در آینده به جکسون

11:40 a. m. 23 مارس

فلوریدا مدیریت اضطراری مدیر Jared Moskowitz گفت: در یک کنفرانس خبری که روز شنبه در یک بیمارستان صحرایی است که در راه خود را به جکسون یکی از چند راه اندازی شده در سراسر کشور.

“ما نمی بینیم نیاز برای مردمی برای رفتن به یک بیمارستان صحرایی اما ما می خواهیم به آن را بالا و در حال اجرا,” او گفت:.

بیمارستان در حال تاسیس به اداره سرریز بیماران در صورت محلی و بیمارستان تبدیل به سر می برند. زمینه بيمارستان به طور معمول دست زدن به غیر coronavirus بیماران به دلیل بیماران مبتلا به این ویروس نیاز به فشرده-تخت های مراقبت مجهز به منفی-تهویه فشار که شامل جریان هوا در هر اتاق.

دریافت داستان کامل.

SWFL بزرگترین بیمارستان اپراتورهای قرنطینه 180 کارکنان

5:56 بعد از ظهر, مارس 23

لی بهداشت و NCH سیستم بهداشت و درمان این منطقه بزرگترین بیمارستان اپراتورها گفت: 180 نفر از کارکنان خود را قرنطینه می شوند چرا که ممکن است قرار گرفتن در معرض COVID-19 coronavirus. هیچ یک آزمایش مثبت است.

و در حالی که دو بیمارستان سیستم می گویند که آنها به اندازه کافی منابع و پرسنل هر دو خود را ادامه داد درخواست برای کمک های مالی به شدت مورد نیاز خون و همچنین به عنوان روپوش و ماسک از هر نوع و حتی تمیز کردن وسایل.

دریافت کامل داستان

Coronavirus عکس: چه می کند این ویروس چگونه است ؟

لغو: کارشناسی ارشد, NASCAR, آخرین رویدادهای ورزشی و معلق میان COVID-19

فلوریدا تعطیل تمام 175 پارک دولت

6:29 صبح آوریل 23

فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست در حال بسته دولت 175 پارک به کاهش پتانسیل گسترش coronavirus.

این حرکت اعلام کرد اواخر یکشنبه در آمد در جهت Gov. ران DeSantis به حمایت اجتماعی اخیر فاصله دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری.

همه پارک دولت بسته خواهد شد به طور نامحدود آغاز مارس 23.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>