کروناویروس در فلوریدا به روز رسانی: موارد تایید شده نزدیک به 6000 نفر به عنوان تعداد مرگ و میر همچنان به افزایش

فلوریدا تودی | No comments

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

موارد تایید شده از رمان coronavirus ادامه به کوه در فلوریدا.

همانطور که از دوشنبه شب 5,704 در دولت در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به آخرین مشورتی از دولت وزارت بهداشت. در مجموع دولت گزارش 754 مورد جدید از رمان coronavirus در روز دوشنبه.

دولت را مثبت موارد 715 یا 12.5% اند در بیمارستان بستری شده است.

فلوریدا دیده است 71 مرگ و میر وابسته به کروناویروس عوارض. سنین متوفی در محدوده 39 تا 96. کنراد Buchannan محبوب DJ در Lee County, درگذشت, هفته گذشته در 39 مارک خارجه جوانترین مرگ و میر مربوط به ویروس.

بسیاری از مرگ و میر 29 آمده اند در کسانی که در 75 تا 84 گروه سنی از نزدیک دنبال کسانی که در 65 تا 74 گروه سنی 19. آن دو گروه حساب 68 درصد از دولت و میر.

فلوریدا است که انتظار می رود به سطح شیب دار بالا ایالت تست با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام تصویب FDA تایید شده تست با نتایج در 45 دقیقه در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز دوشنبه. این آزمون در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود در سخت ترین ضربه از مناطق کشور از جمله میامی-Dade و Broward شهرستان.

بیشتر: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: با مرگ نزدیک از 3200 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما تا به حال هیچ انتخاب دیگری اما به گسترش اجتماعی فاصله

میامی-Dade و Broward شهرستان هر پیشی گرفته اند 1,000 موارد تایید شده از رمان coronavirus و با هم حساب برای کمتر از نیمی از این ایالت 5,704 موارد مثبت. در میامی-Dade شهرستان به تنهایی 1,701 باید آزمایش مثبت با تعداد رو به رشد به شدت در هر روز.

از 55,516 در دولت دریافت کرده اند که آزمایش COVID-19, 49,396 آزمایش منفی برای ویروس. یکی دیگر از 1,186 در حال انتظار.

حرکت به پایین برای علائم به تماشای.

فلوریدا مقامات بحث اجازه دادن به کشتی های کروز حوض با بیمار مسافران

7:34 a. m. مارس 31

هلند امریکا MS زاندم و MS روتردام کشتی کروز – با افراد بیمار در هیئت مدیره باید با عبور از کانال پاناما و رهبری هستند به فلوریدا. اما چند مقامات دولتی از جمله رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis نگران هستند این کشتی قصد دارد سر به فورت Lauderdale.

چهار سالمندان مسافران در زاندم درگذشت هر چند علل مرگ باید اعلام نشده است; 73 مهمانان و 116 خدمه گزارش آنفولانزا مانند علائم. علائم و نشانه های آنفلوآنزا و کروناویروس مشابه هستند.

این زاندم برنامه برای بارانداز در اوایل روز شنبه در فلوریدا هنوز در هوا بود اما در حال حاضر شده است با تندی از سوی مقامات محلی و DeSantis که می گوید: منابع مراقبت های بهداشتی در حال کشیده بیش از حد نازک است. فرماندار گفت او شده است در تماس با گارد ساحلی و کاخ سفید در مورد انحراف کشتی.

دریافت داستان کامل.

فلوریدا megachurch پاستور بازداشت برای برگزاری خدمات هجوم اجتماعی فاصله سفارشات

6:29 صبح مارس 31

فلوریدا مقامات بازداشت کشیش یک megachurch پس از کارآگاهان می گویند او برگزار شد دو خدمات روز یکشنبه با صدها نفر از مردم و نقض امن در خانه سفارش در محل به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

با توجه به زندان سوابق پاستور رادنی Howard-براون تبدیل خود را به مقامات بعد از ظهر دوشنبه در هرناندو شهرستان که در آن او زندگی می کند. او به اتهام غیر قانونی مجمع و نقض اضطراری برای بهداشت عمومی در سفارش.

Howard-براون نیست به تنهایی در امتناع از محدود کردن فرد در خدمات عبادت با وجود سلامت عمومی سفارشات طراحی شده برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است. کلیساها در اوهایو و کنتاکی و لوئیزیانا در ادامه به دعوت از نمازگزاران در روز های اخیر به عنوان حداقل نیم دوجین متحده ارائه برخی از درجه ای از معافیت برای ایمان در سفارشات خود به شاتر غیر ضروری فعالیت در طول بیماری همه گیر.

دریافت داستان کامل.

رژیم صهیونیستی. DeSantis سفارشات ‘امن تر در ایران قانون برای همه از جنوب فلوریدا

مارس 30

صبح روز بعد از رئیس جمهور تهمت صادر 30 روز تمدید فدرال داوطلبانه shutdown شامل گسترش coronavirus رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شنبه اعلام کرد چهار شهرستان “امن تر در صفحه اصلی” فرمان اجرایی برای همه در جنوب شرقی فلوریدا.

“با این دستور ما می رویم اسلحه فروزان به انجام همه ما می تواند به سرعت گسترش COVID-19,” Desantis گفت: در یک کنفرانس خبری در پارکینگ راک ورزشگاه در میامی گاردنز.

در ضمن او ادامه داد: برای دفاع از خود تصمیم به سفارش یک پتو ایالت خاموش کردن و اجازه می دهد تا دولت های محلی برای تصمیم گیری خود را در مورد بسته شدن سواحل و غیر ضروری کسب و کار و درخواست مردم برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

دریافت داستان کامل.

تعطیلی مدارس و تمدید

مارس 30

توصیه های زیر از فلوریدا وزارت آموزش و پرورش, فلوریدا وزارت بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری بروارد مدارس عمومی اعلام کرد اواخر روز شنبه که مدارس بسته خواهد شد تا حداقل ممکن است 4.

تعطیلی طریق 15 آوریل قبلا اعلام شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی به سرعت گسترش COVID-19 ویروس.

دولت و مقامات آموزش و پرورش گفت: تعطیلی خواهد بود مجددا هر دو هفته در هماهنگی با سازمان بهداشت و درمان.

دریافت داستان کامل.

Coronavirus فلوریدا: مرگ و میر پیش بینی شده برای ضربه زدن 6,766 در ماه اوت

مارس 30

اخلال جدید تجزیه و تحلیل پیش بینی مرگ و میر در فلوریدا از coronavirus به افزایش 6,766 توسط Aug. 4.

این تحلیل توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن تحت هدایت پروفسور کریس موری همچنین پیش بینی کرد که فلوریدا را اوج کمبود 843 واحد مراقبت های ویژه بیمارستان تخت.

نیاز به ICU تخت را به اوج on May 3 در فلوریدا, با توجه به گزارش. دولت نیاز 2,538 فتح کند گرفته شد تخت در آن روز تنها 1,695 در دسترس خواهد بود.

تعداد COVID-19 مرگ و میر در هر روز در فلوریدا پیش بینی شده است به اوج on May 3 در 174 و سپس مخروطی ، ICU, تخت, کمبود پیش بینی شده است برای شروع در مارس 16 — فقط 17 روز از هم اکنون — و آخرین تا زمانی که ممکن است 16.

دریافت داستان کامل.

DeSantis تعلیق اجاره تعطیلات; Airbnb ارائه می دهد بازپرداخت

مارس 30

در یکی دیگر از تلاش برای جلوگیری از coronavirus آلوده گردشگران از تعطیلات در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امضا منظور در روز جمعه محرومیت اجاره تعطیلات از جمله Airbnbs از اجاره اتاق و خانه به گردشگران حداقل تا مارس 10.

Airbnb ارائه شده است مهمان کامل بازپرداخت و میزبان هیچ هزینه ای برای لغو رزرو رزرو و یا قبل از مارس 14 با یک چک در تاریخ مارس 14 یا قبل از آن با توجه به Airbnb سایت.

دریافت داستان کامل.

پست های بازرسی برای رانندگان ورود به فلوریدا

مارس 30

بلافاصله موثر رانندگان که در حال سفر از مناطق قابل توجهی در جامعه گسترش از جمله لوئیزیانا نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن برای مدت 14 روز پس از ورود به فلوریدا و یا برای مدت زمان سفر خود را هر کدام کوتاهتر است و باید آماده اضافی برای نظارت توسط DOH برای کمک به کاهش گسترش COVID-19.

هیچ بازرسی در درون دولت مانع تجارت یا تحویل به موقع محصولات در سراسر فلوریدا.

برای کمک به پیاده سازی و اجرای, اجرایی, سفارش FHP خواهد کارکنان پاسگاه در I-95 در گرجستان/فلوریدا خط 24 ساعت شبانه روز با بیش از یک دوجین سربازان در 12 ساعت شیفت.

FDOT اضطراری اطلاعات سفر.

PBC درایو از طریق تست باز می شود شنبه شهرستان هنوز راه پشت شهرستانهای بزرگتر

مارس 29

پالم بیچ شهرستان باز خواهد شد جدید کروناویروس درایو-از طریق تست سایت 31 مارس در FITTEAM Ballpark را از کف سواحل است.

افراد در هر سنی که به اعتقاد آنها ممکن است دارای ویروس هستند و رنج می برند علائم مانند تب و سرفه می توانید تماس بگیرید پالم بیچ شهرستان مراقبت های بهداشتی منطقه در 561-642-1000 به نمایش در خواهند آمد.

تماس گیرنده تایید شده برای تست داده خواهد شد و یک قرار ملاقات, تاریخ و زمان برای تست در ballpark را که واقع شده است در 5444 هورهیلل جاده در غرب پالم بیچ. مراقبت های بهداشتی منطقه کارکنان را تعیین خواهد کرد که این انتصاب بر اساس حضور علائم و عوامل خطر و ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس. کسانی که پس از رسیدن به ورزشگاه بدون وقت قبلی خواهد بود ،

دریافت داستان کامل.

آیا فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بردار برای coronavirus?

مارس 29

وجود دارد بسیار به لمس و شتاب در فروشگاه مواد غذایی — چرخ دستی های خرید, فریزر, درب دستگیره جعبه های مقوایی و پلاستیکی بسته بندی.

مانند سطوح تقریبا اجتناب ناپذیر برای خریداران. اما آنها همچنین حمل مقدار مشخصی از خطر در سن COVID-19 گیر اضافه کردن ضرورت به یک مشکل سوال: آیا داروخانه ها و سوپر مارکت ها تبدیل به فوق العاده-گسترش ویروس بردار?

دریافت داستان کامل.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>