کروناویروس در فلوریدا به روز رسانی: مرگ و میر نزدیک به 300 عنوان موارد تایید شده در نزدیکی 15,000

فلوریدا تودی | No comments

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

فلوریدا دیدم 897 موارد جدیدی از کروناویروس سه شنبه به دولت در مجموع نزدیک 15,000 و مرگ و میر رویکرد 300.

در مجموع 296 نفر در فلوریدا درگذشت از رمان های کروناویروس و 14,747 ایالت آزمایش مثبت است. در مجموع 1,894 فتح کرد گرفته شد افراد بستری شده اند.

جمعی 138,262 در دولت دریافت کرده اند COVID-19 تست و 123,415 آزمایش منفی است. یکی دیگر از 1,407 در حال بررسی نتایج.

دولت و وزارت بهداشت در حال حاضر نمی گیری “بازیابی” و انتظار ندارد به چنین طراحی در هر زمان در آینده نزدیک اضافه کرد که تعریف recovery یک رقابت موضوع است.

“تا زمانی که برخی از این مسائل و تعاریف در حال کار کردن در محلی سطح ایالتی و ملی ما خواهد بود ارائه یک متریک برای بازیابی” آژانس گفت.

بیشتر: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نکات در دوم محرک چک کنید; ما مرگ و میر پیشی بگیرد 10K; 3M به افزایش تولید ماسک; سهام ایالات متحده افزایش

علائم کروناویروس به سازمان دیده بان برای

کارگر در Publix در پالم سیتی آزمایش مثبت برای COVID-19

9:29 صبح 8 مارس

یک کارگر در یک Publix در شهرستان پالم دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 یک شرکت رسمی تایید چهارشنبه.

شایعات منتشر شده در اوایل روز جمعه یک کارگر تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

ماریا Brous مدیر ارتباطات در Publix تایید از طریق ایمیل صبح روز چهارشنبه “ما یک شریک که با این نسخهها کار در فروشگاه # 0577, 2750 SW مارتین فراز Blvd. Palm City, FL. دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.”

دریافت داستان کامل.

کاستا کروز مسافران فایل کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ادعا نادرست از coronavirus بحران

9:04 صبح 8 مارس

یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام شده است در برابر کاستاریکا کشتی کارناوال تابعه ادعا شرکت غفلت به اطلاع کاستاریکا Luminosa مسافران در مورد پتانسیل coronavirus قرار گرفتن در معرض و موفق به گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از آن روی است. اما چنین طرح دعوی در دادگاه به احتمال زیاد نمی خواهد به دست آوردن مقدار کشش به گفته کارشناسان.

مسافران “کشیده شد در سراسر اقیانوس اطلس در تیک تاک coronavirus بمب ساعتی است که تا به امروز منجر به حداقل هفت مورد مرگ و میر” گفت دریایی وکیل مایکل Winkleman از Lipcon, Margulies, Alsina & Winkleman P. A.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در فلوریدا در روز سه شنبه مدعی 68 ساله, ایتالیایی, مسافر از سفر قبلی که در متحرك Feb. 29 نمایش گذاشته علائم کروناویروس. او در نهایت آزمایش مثبت برای coronavirus و درگذشت. اما خط کروز موفق به افشای این بیماری پیش از این کشتی پس از آن قایقرانی که رفتگان در تاریخ 5 مارس در پر کردن.

کت و شلوار استدلال می کند کاستاریکا در معرض بیش از 2000 مسافر در کشتی به ویروس.

دریافت داستان کامل.

را تخلیه طوفان پناهگاه باز در میان coronavirus اجتماعی فاصله?

6 صبح 8 مارس

چه چیزی شما زمانی که شما عبور از عمده طوفان با جهانی همه گیر?

هیچ punchline چرا که این یک شوخی نیست. و نه آن است که طرح آخرالزمانی هیجان انگیز.

ژوئن 1 — اولین روز از کومودو — تنها هشت هفته دور, در زمانی که فلوریدا است که فرح برای افزایش جدید کروناویروس.

این begs سوال: چگونه ممکن است گنج ساحل 640,000 ساکنان پناهگاه و یا تخلیه در طول یک طوفان زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری انگیزش های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش COVID-19?

دریافت داستان کامل.

تشکر. Jayer ویلیامسون اهدا مارس حقوق و دستمزد به سانتا روزا بچه های خانه

6 صبح 8 مارس

فلوریدا در کنگره Jayer ویلیامسون است اهدا مارس قانونی حقوق و دستمزد به سانتا روزا بچه ها خانه در آنچه که او می گوید تلاش برای بازگشت به مبارزه جامعه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Williamson, R -, سرعت, گفت اخبار, مجله روز سه شنبه که او می تواند برش یک بررسی برای $2,500 حدود 100 دلار بیشتر از ماهانه خود را-صفحه اصلی حقوق و دستمزد به میلتون-غیر انتفاعی بر اساس.

حقوق و دستمزد سالانه خود به عنوان یک عضو از فلوریدا در مجلس نمایندگان است $29,697.

دریافت داستان کامل.

سبک + ایمنی: فرشتگان آبی می پوشند جدید آبی و طلا ماسک صورت

6 صبح 8 مارس

آبی فرشتگان را ساخته اند برخی از شیک تسهیلات به تیم به نام ایمنی و پیشگیری است.

جدید آبی و طلا فولاد ماسک در حال ساخت راه خود را به دست و بر روی چهره 140-به همراه اعضای تیم از بلوز در این هفته به لطف پروژه دوخت آغاز شده توسط تیم پرواز جراح و همسرش.

سرهنگ Cmdr. هارون هیکس و لی لی داوطلب عضو تازه شکل گرفته Pensacola ماسک فاضلاب تا به حال این ایده در هفته گذشته به دوختن ماسک و اهدای آنها به بیمارستان های محلی و امکانات درمانی شده اند که در تامین کوتاه مدت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

دریافت داستان کامل.

UF بهداشت تست های جکسون جوامع

مارس 7

در حالی که هزاران نفر از جکسون ساکنان منطقه شده اند رانندگی به مرکز شهر جکسونویل سایت برای COVID-19 آزمون دانشگاه فلوریدا سلامت خواهد بود با در نظر گرفتن تست های نزدیک به جایی که مردم زندگی می کنند با راه اندازی سایت در برخی از محله ها.

ده ها تن از متخصصان پزشکی داوطلب خواهد به کارکنان این سایت با هدف از دادن 2,000 آزمون طی هفته های آینده.

دریافت داستان کامل.

Coronavirus کشته شدن زن و شوهر فلوریدا در عرض شش دقیقه از یکدیگر

ساعت 10 صبح در مارس 7

به کسانی که آنها را می دانستند استوارت و ریچارد بیکر بودند نوع مردم “کسی که همه چیز بدون قید و شرط” گفت: پسر خود را-در-قانون آنتونیو ده کررل.

“آنها فوق العاده بودند افرادی که تا به حال بسیاری از دوستان و خانواده همیشه مایل به کمک کردن و خیلی دوست داشتم با همسایگان خود در اینجا و در نیویورک و دیگر مناطق است.”

اما پس از آن بیمار از coronavirus.

و پس از 51 سال از ازدواج, نیویورک, زن و شوهر که بازنشسته شد به توسکانی بای خارج بوینتون ساحل با درگذشت یکی دیگر از تنها شش دقیقه از هم جدا از این ویروس است که به کشته شدن نزدیک به سه ده نفر در پالم بیچ شهرستان.

دفعات بازدید: داستان کامل.

Coronavirus موارد شروع به خزش در خم بزرگ خانه های پرستاری

مارس 6

این تالاهاسی منطقه شروع به دیدن آن برای اولین بار تایید موارد coronavirus در خانه های سالمندان و دیگر مراقبت طولانی مدت مراکز و اعداد تنها رشد پس از آخر هفته.

توسط دوشنبه بعد از ظهر تعداد موارد رشد به چهار Leon County, سه در جفرسون کانتی و یکی در مدیسون کانتی. این موارد می تواند شامل هر دو ساکنان و یا کارکنان. FDOH اعداد مشخص نیست.

دریافت داستان کامل.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برنده دور اول در طرح دعوی در دادگاه با هدف به زور او را به نزدیک سواحل فلوریدا

مارس 7

وکلای مدافع برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برنده دور اول در یک طرح دعوی در دادگاه به زور یک ایالت بسته شدن از سواحل است. Leon County مدار قاضی کوین کارول تایید یک حرکت به اخراج پس از DeSantis’ معاون مشاور عمومی نیکلاس گل پامچال استدلال چنین سفارش خواهد بود یک نفس بیش از حد از دادگاه اقتدار.

گل پامچال گفت: فرماندار قانونی اختیار در تصمیم گیری چگونه او با استفاده از قدرت اضطراری در طول coronavirus بیماری همه گیر. کارول به توافق رسیدند.

دریافت داستان کامل.

38 ساراسوتا-گاو دریایی موارد بسته به امکانات مراقبت های ارشد

مارس 7

با وجود تلاش های اولیه برای حفظ coronavirus از نفوذ فلوریدا خانه های پرستاری و کمک زندگی می کنند, مراکز, دولت, داده ها نشان می دهد که جوامع آسیب پذیر باقی می ماند با 380 ساکنان و کارگران تست مثبت در دراز مدت مراقبت از امکانات که از شنبه شب از جمله 38 در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

به عنوان ویروس همچنان به تهدید فلوریدا جمعیت بزرگ از ضعیف سالمندان در دراز مدت مراقبت از سالمند طرفداران در حال درخواست از دولت برای انتشار اطلاعات بیشتر ، دولت است نه شناسایی امکانات که در آن کارکنان و یا ساکنان آزمایش مثبت است.

“این دیوانه به فکر می کنم در مورد امکان که شما عزیزان می تواند در یک مرکز با موارد و شما نمی دانید که وجود دارد هیچ دلیلی برای قرار دادن خانواده ها از طریق آن ها گفت:” جف جانسون, AARP دولت مدیر فلوریدا.

دریافت داستان کامل.

مستند معافیت برای عید پاک و عید فصح خدمات نمی رود و به طور گسترده ای مورد استفاده

مارس 7

با یکی از مقدسترین تعطیلات آخر هفته از مسیحی و یهودی تقویم آینده, فلوریدا, رهبران مذهبی گفت: آنها هیچ برنامه ای برای تست مرزهای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

فرماندار دستور محدود کردن تعاملات اجتماعی در خارج از خانه معاف نیازهای ضروری از جمله “حضور در مراسم مذهبی خدمات انجام شده در کلیساها و کنیسه ها و خانه های عبادت است.”

معافیت برای خدمات مذهبی کشیده شده انتقاد. نگرانی وجود دارد که تجمع در کلیساها گسترش این ویروس در زمانی که مقامات بهداشتی در حال ارائه مشاوره در برابر تجمع جرم.

دریافت داستان کامل.

PBC موارد در 1,159; بیمارستان صحرایی برنامه ریزی شده در fairgrounds

مارس 7

یخچال تریلر طراحی شده برای خدمت به عنوان موقت morgues راه اندازی شد و برنامه ای برای قرار دادن یک بیمارستان صحرایی در جنوب فلوریدا Fairgrounds بودند در حال نهایی روز شنبه به عنوان تعدادی از افراد مبتلا COVID-19 در پالم بیچ شهرستان دارای عقاید 1,159 با 64 مرده است.

با وجود گریم نمادهای همیشه در حال بدتر شدن بیماری همه گیر شهرستان مقامات اصرار داشت که اقدامات پیشگیرانه و نمی نشان می دهد که بیمارستان های منطقه و یا دفتر معاینات پزشکی در حال رسیدن به یک نقطه شکستن.

دریافت داستان کامل.

خط مقدم دکتر: ‘همه می توانم بگویم این است که من می ترسم’

“دیدن یکی یکی آموزش یکی” اصلی آموزش فلسفه در پزشکی است.

در حال حاضر در سال 2020 است که تغییر کرده است.

کار به عنوان خط مقدم پزشک در طول COVID-19 همه گیر است که اساسا در کار آموزش. من هرگز فکر نمی کردم که من 20 سال تجربه در امر منجر به این لحظه. من از نزدیک و شخصی با یک ویروس است که بشر هرگز دیده می شود.

و همه می توانم بگویم این است که من می ترسم.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Hecklers در حال اخلال در فلوریدا, کلاس های درس مجازی

6:30 p. m. دوشنبه

سوئیچ به کلاس های مجازی را ترک کرده است برخی از پالم بیچ شهرستان معلمان مبارزه با یک مجموعه جدید از دشمنان: ترول اینترنت و آنلاین hecklers.

مفسدان با استفاده از آسیب پذیری در county school district آنلاین-آموزش پلت فرم برای مختل کردن زندگی کلاس با فریاد نژادی تهمت ناپاک زبان و صریح تصاویر.

موجی از شوخی و آزار و اذیت می آید به عنوان شهرستان معلمان تنظیم و به اولین روز از راه دور, یادگیری پیچیده تلاش برای ادامه تحصیل آنلاین در میان بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس.

دفعات بازدید: داستان کامل.

فلوریدا coronavirus تست به طور گسترده ای متفاوت اغلب با درآمد

3:35 بعد از ظهر, مارس 6

Kenneth Anglin در حال حاضر احساس بیمار زمانی که او در بازگشت از سفر را از طریق هفت متحده در اوایل ماه مارس به انتخاب کنید تا دختر و پسر در قانون از کلرادو و آنها را به روستایی مرکزی فلوریدا.

58 سال از شکایت از گلودرد و سرفه های خشک و تنگی در پایین قفسه سینه مرکب بدن درد, لرز و تب با درجه پایین. در روز همسرش میشل احساس آن بیش از حد.

معلول و وابسته به درآمد ثابت خود را زن و شوهر می ترسید COVID-19 به ویژه به دلیل Kenneth مزمن ريه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

فلوریدا دیوان عالی کشور لغو منصفه از طریق پایان ماه مه

4:10 p. m. 6 آوریل

فلوریدا رئیس دادگستری چارلز canady را از دست جدید صادر اضطراری نظم دوشنبه تعلیق منصفه و گسترش دیگر مهلت قانونی از طریق پایان ماه مه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

Canady را از دست منظور گسترش قبل از سفارش که مجموعه ای از 17 آوریل را به عنوان تاریخ پایان اضطراری همه گیر روش های دادگاه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

DeSantis گام برای رفع عدم بیکاری

2:49 بعد از ظهر مارس 6

رو به افزایش فشار بیش از فلوریدا عدم جبران خسارت بیکاری سیستم دولتی ران DeSantis روز دوشنبه گفت او پرتاب شده است نیروی انسانی و پیشرفته کامپیوتر ظرفیت در تلاش برای دیدار با دولت را بی سابقه ای تعداد مدعیان بیکاری.

گروه فرصت های اقتصادی را قطعی زده آنلاین سیستم اتصال برای پر کردن ادعا شده است غرق توسط متقاضیان و تماس گیرنده به دنبال کمک با هزاران نفر از فلوریدا قادر به تکمیل یک بیکاری افزار و یا تلفن کمک کند.

دریافت داستان کامل.

دولت در حال حاضر آهنگ های موارد توسط کد پستی

مارس 5

فلوریدا وزارت بهداشت است که در حال حاضر ردیابی گسترش coronavirus توسط کد پستی.

مقامات بهداشت در حال ساخت اطلاعات عمومی در مورد که در آن موارد COVID-19 در حال نظارت.

وجود مکان های خاص و یا اطلاعات در مورد موارد تحت نظارت.

دریافت داستان کامل.

بیشتر: اگر شما در حال سفر بین کشورها در اینجا که در آن شما باید به خود-قرنطینه

وزارت بهداشت مقامات می خواهید فلوریدا را به صورت آنلاین بررسی coronavirus

4:06 بعد از ظهر مارس 4

وزارت بهداشت به دنبال ساکنان فلوریدا برای پاسخ به 10-گام نظرسنجی آنلاین در مورد کوروناویروس.

به “قوی تر از COVID-19” ناشناس بررسی راه اندازی شد شنبه. سوالات پوشش جمعیتی اطلاعات, اخیر سفر, تاریخ, تاریخچه سلامتی و عادت تغییرات در پاسخ به اجتماعی فاصله فشار توسط مقامات بهداشتی.

بررسی چند دقیقه طول می کشد.

خواندن داستان.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>