کروناویروس در فلوریدا به روز رسانی: تعداد موارد بازدید 1,007 به عنوان COVID-19 اسپرد در سراسر کشور

فلوریدا تودی | No comments

————-

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

تایید موارد COVID-19 در فلوریدا در حال حاضر سرنگونی 1,000 موارد با توجه به مشورتی یکشنبه شب از وزارت بهداشت.

دولت اضافه شده 177 در آن شب مشورتی یکشنبه مارک بزرگترین پرش در موارد تایید شده از رمان coronavirus در ضبط. جمعی 1,007 باید آزمایش مثبت با مورد شماره در ادامه به نمایش در جنوب شرقی فلوریدا به عنوان یک کانون برای شیوع.

جدید و میر مرتبط با COVID-19 گزارش شد یکشنبه شب هر چند دولت سیزدهم مرگ اعلام شد در یک ظهر گزارش. در مجموع 244 موارد اضافه شده به دولت و وزارت بهداشت مشاوره روز یکشنبه به تنهایی.

تحت هدایت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دولت وزارت بهداشت به روز رسانی خواهد شد شماره دو بار در روز در ساعت 11 صبح و 6 بعد از ظهر

در حال حاضر وجود دارد مورد تأیید در 46 ایالت 67 شهرستانهای استان است. یک مورد است که اختصاص داده شده به ناشناخته شهرستان است.

در جنوب شرقی فلوریدا همچنان به شدیدترین افزایش موارد با Broward, Miami-Dade و پالم بیچ شهرستان شاهد بزرگترین افزایش در موارد تایید شده. همانطور که از یکشنبه شب وجود دارد 217 (37 جدید) موارد در Broward County, 228 (50 جدید) در میامی-Dade و 72 (13 جدید) در پالم بیچ.

در مجموع بیش از نیمی از این ایالت تعداد کل شناسایی موارد آمده از سه شهرستان — Broward, Miami-Dade و پالم بیچ.

یکی از جدید مرگ گزارش شد پنج شنبه — یک 88-سال-مرد در پالم بیچ شهرستان — پس از مرگ دو ساکنان فلوریدا مرتبط با رمان coronavirus گزارش شد شنبه. یکشنبه, وجود دارد, مرگ و میر مرتبط با موارد تایید شده در هشت ایالت 67 شهرستانهای استان است.

سنین مرحوم از محدوده 68 تا 96.

روزانه coronavirus به روز رسانی: آنها را در ایمیل خود. ثبت نام در اینجا

که در آن است COVID-19 در فلوریدا?: با استفاده از این نقشه برای ردیابی شیوع COVID-19

Coronavirus عکس: چه می کند این ویروس چگونه است ؟

لغو: کارشناسی ارشد, NASCAR, آخرین رویدادهای ورزشی و معلق میان COVID-19

سناتور. رند پل آزمایش مثبت برای COVID-19

مارس 22, 1:55 بعد از ظهر یکشنبه

رند پل سناتور. R-Ky., آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال تهدید خود اعلام کرد که یکشنبه است.

او سی دفتر گزارش می دهد که از آن شروع عملیات کنترل از راه دور 10 روز پیش برای کارکنان در تماس با سناتور. او اولین سناتور ایالات متحده و سومین عضو کنگره برای تست مثبت برای رمان coronavirus.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

دولت اعلام کرد بیمارستان در Broward, Miami-Dade شهرستان

مارس 22, 1:54 p. m. روز شنبه

با نزدیک به 1000 تست در انتظار نتایج در دولت های بهداشتی آزمایشگاه و تعداد موارد تایید شده انتظار می رود به افزایش, رژیم صهیونیستی. DeSantis اظهار یکشنبه در امکان استفاده از خالی امکانات پزشکی برای منزوی کردن COVID-19 بيمار.

“ما امیدواریم که آن را نمی کند به آن می آیند. ما باید ظرفیت — اما ما رو به انجام بخشی از ما را برای جلوگیری از گسترش ویروس بنابراین ما در نهایت نمی قریب به اتفاق سیستم بهداشت و درمان,” او گفت:.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

کلید های فلوریدا مجموعه ای از نزدیک به بازدید کنندگان آغاز و یکشنبه شب

مارس 21, 11:51 بعد از ظهر

کلید های فلوریدا در حال آماده سازی برای تعطیل شدن به بازدید کنندگان شنبه شب در 6 p. m. شرقی از جمله تمام هتل ها و دیگر موسسات مسکن.

بیانیه ای در شهرستان سایت گفت: کلید خواهد بود “بسته شده و به همه اوقات فراغت گردشگران و بازدید کنندگان اسکان و استقرار در دیگر پذیرش رزرو تا اطلاع ثانوی از جمله گسترش الحاقات از زمان رزرو و 6 بعد از ظهر روز یکشنبه تمام هتل ها در کوتاه مدت (کمتر از 28 روز) اجاره تعطیلات و دیگر گذرا مانند اجاره تفرجگاه RV پارک و timeshares را متوقف خواهد کرد اجاره به گردشگران برای 14 روز.”

دریافت کامل داستان را در اینجا.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>