کروناویروس در فلوریدا به روز رسانی: تعداد موارد تایید شده روش 5,000

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

————-

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 704 موارد جدیدی از کروناویروس یکشنبه آوردن تعداد کل موارد به 4,950. از این موارد 4,768 در حال ساکنان فلوریدا.

شده اند وجود دارد 60 و میر نسبت به این بیماری و 633 نفر بستری شده اند.

در مجموع 49,443 افراد آزمایش شده است و 44,481 تست شده منفی است.

فقط در یک روز آمریکا و مرگ در مجموع دو برابر شده و از اوایل روز دوشنبه در ایستاده بود 2,513 با بیش از 143,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

لی دوم-بالاترین میزان مرگ و میر در میان شهرستان فلوریدا با 100-به همراه COVID-19 موارد

6:35 صبح دوشنبه

Pinellas County پیشی گرفتن لی برای بالاترین میزان مرگ و میر در میان نه فلوریدا, شهرستان ها با حداقل 100 مثبت COVID-19 موارد با توجه به یکشنبه شب گزارش از وزارت امور خارجه از هیت.

پاینلاس پنج مرگ و میر ناشی از 116 مورد تأیید برای یک مرگ و مير 4.3 درصد است. لی رای دوم است-بیشتر در میان این نه در شهرستانهای 3.9 درصد با شش مرگ و میر ناشی از 152 موارد است.

Broward ترین coronavirus مرگ و میر در فلوریدا با 11 در حالی که پالم بیچ دوم است با نه.

دریافت داستان کامل.

PBC درایو از طریق تست باز می شود شنبه شهرستان هنوز راه پشت شهرستانهای بزرگتر

مارس 29

پالم بیچ شهرستان باز خواهد شد جدید کروناویروس درایو-از طریق تست سایت در روز سه شنبه در FITTEAM Ballpark را از کف سواحل است.

شروع پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر مردم در هر سنی که به اعتقاد آنها ممکن است دارای ویروس هستند و رنج می برند علائم مانند تب و سرفه می توانید تماس بگیرید پالم بیچ شهرستان مراقبت های بهداشتی منطقه در 561-642-1000 به نمایش در خواهند آمد.

تماس گیرنده تایید شده برای تست داده خواهد شد و یک قرار ملاقات, تاریخ و زمان برای تست در ballpark را که واقع شده است در 5444 هورهیلل جاده در غرب پالم بیچ. مراقبت های بهداشتی منطقه کارکنان را تعیین خواهد کرد که این انتصاب بر اساس حضور علائم و عوامل خطر و ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس. کسانی که پس از رسیدن به ورزشگاه بدون وقت قبلی خواهد بود ،

دریافت داستان کامل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل تا آوریل 30

8:42 p. m. روز شنبه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز یکشنبه در کاخ سفید خواهد بود گسترش اجتماعی آن فاصله دستورالعمل از طریق آوریل 30 – یک ماه طولانی تر از اولیه 15 روز زمانی که آنها اجرا شده در مارس 16.

“اوج در مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد.”

اعلام نمرات خروج از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در هفته گذشته که در آن او گفت که او امیدوار است برای باز کردن این کشور با عید پاک که می افتد در تاریخ 12 آوریل با “بسته بندی کلیساها در سراسر کشور ما است.” او پیشنهاد کرد این بود: “زیبا” زمان به سهولت در اجتماعی فاصله دستورالعمل که با هدف کاهش گسترش coronavirus برای جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی اما که فلج اقتصاد ایالات متحده.

دریافت کامل داستان

آیا فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بردار برای coronavirus?

مارس 29

وجود دارد بسیار به لمس و شتاب در فروشگاه مواد غذایی — چرخ دستی های خرید, فریزر, درب دستگیره جعبه های مقوایی و پلاستیکی بسته بندی.

مانند سطوح تقریبا اجتناب ناپذیر برای خریداران. اما آنها همچنین حمل مقدار مشخصی از خطر در سن COVID-19 گیر اضافه کردن ضرورت به یک مشکل سوال: آیا داروخانه ها و سوپر مارکت ها تبدیل به فوق العاده-گسترش ویروس بردار?

دریافت کامل داستان

DeSantis بلوک میامی هرالد خلیج تمپا بار از coronavirus کنفرانس مطبوعاتی

مارس 28

یک خبرنگار برای سرمایه دولت اداره اداره می شود به طور مشترک توسط دو نفر از فلوریدا بزرگترین روزنامه ها تکذیب شد دسترسی شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis جزئیات دولت را آخرین تلاش برای مهار یکی از بزرگترین شیوع این رمان coronavirus در کشور است.

مری الن Klas هرالد دفتر رئیس برای میامی هرالد/Tampa Bay Times تالاهاسی اداره گفت: او اجازهی ورود به کنگره در تالاهاسی برای حضور در یک نشست خبری با فرماندار, معاون فرماندار, مدیر, مدیریت اضطراری و دولت جراح عمومی در مورد COVID-19 تست دسترسی به دارو و تلاش برای جلوگیری از نیویورکی ها از پرواز به دولت است.

Klas گفت: بعد از آن در مصاحبه ای که بئاتریس نیز به او گفت دولت بود و عدم دسترسی او به کاپیتول چرا که او درخواست کرده بود “اجتماعی فاصله” در فرمانداری جلسات. روز قبل از آن Klas خواسته است که فرماندار کارکنان کمک به محافظت از خبرنگاران با نگه داشتن زوم-style ویدئو کنفرانس جلسات مطبوعاتی به طوری که سوالات می تواند خواسته می شود بدون نیاز به خبرنگاران برای جمع آوری در نزدیکی.

دریافت داستان کامل.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>