کروناویروس در فلوریدا به روز رسانی: تعداد موارد تایید شده عبور 2,400, مرگ و میر, افزایش

فلوریدا تودی | No comments

————-

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

موارد تایید شده از رمان coronavirus شروع به پریدن کرد و در عین حال دوباره پنج شنبه و این بار با یک مقدمه 129 جدید موارد مثبت با توجه به شب مشورتی از دولت وزارت بهداشت.

در حال حاضر وجود دارد 2,484 موارد تایید شده از رمان COVID-19 coronavirus در فلوریدا, با توجه به وزارت بهداشت. فلوریدا گزارش 30 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 که 29 در حال ساکنان فلوریدا. ایالات متحده گزارش کرده است 1,100 coronavirus مربوط به مرگ و میر در سراسر کشور به عنوان کشور پیشی گرفتن از ایتالیا و چین در روز شنبه در بیشتر موارد تایید شده از COVID-19 با توجه به اطلاعات از جان Hopkin دانشگاه.

جنوب فلوریدا همچنان به عنوان یک کانون برای رمان coronavirus به عنوان موارد گزارش شده از این ویروس barraged Broward و میامی-Dade شهرستان که در آن وجود دارد 1,159 از دولت 2,484 موارد است.

سه نفر دیگر از استان ها گزارش داده اند بیش از 100 نفر از پنج شنبه شب. آنها عبارتند از پالم بیچ کانتی (174), Hillsborough County (151) و اورنج کانتی (119).

چندین مرگ و میر ثبت شده در زیر بخش: خاک رس (4) نارنجی (4), Broward, (3), Duval, (3), Lee (3) و پالم بیچ (3). علاوه بر این coronavirus بیماران فوت کرده اند در مرکبات, ارتفاعات, Hillsborough, گاو دریایی, Pasco, Pinellas, Santa Rosa, ساراسوتا و سنت جان شهرستانهای استان است. سنین مرحوم طیف وسیعی از 52 به 96.

روزانه coronavirus به روز رسانی: آنها را در ایمیل خود. ثبت نام در اینجا

که در آن است COVID-19 در فلوریدا?: با استفاده از این نقشه برای ردیابی شیوع COVID-19

دولت و وزارت بهداشت جهت Gov. ران DeSantis خواهد شد به روز رسانی به آخرین COVID-19 اعداد در ساعت 11 صبح و 6 بعد از ظهر بود.

سنا $2T محرک; ما مرگ و میر پیش افتادن از 1000

5:35 صبح, مارس 26

اکثر آمریکایی ها مجموعه ای برای دریافت $1,200 چک از دولت آمریکا مرگ رسید گذشته 1000 و شهردار شهر نیویورک تخمین زده می شود بیش از نیمی از شهرستان خود را می تواند به صورت عفونت به عنوان coronavirus ادامه داد: برای گرفتن امریکا است.

اواخر روز چهارشنبه مجلس سنا تصویب 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری پیشنهاد توصیف شده توسط رهبر اکثریت میچ مک کانل به عنوان “یک جنگ به سطح سرمایه گذاری به ملت ما.” آن را تصویب با رأی 96-0.

آمریکا آمار مرگ و میر 1,000 اواخر روز چهارشنبه تقریبا دو برابر از روز قبل و این تعداد در 1,050 اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. جهانی مرگ و میر بیش از 21,300.

دریافت کامل داستان

شهرستان میامی برای اجرای مقررات منع رفت و آمد شروع جمعه

ساعت 5 مارس 26

شهر میامی را تصویب 10 بعد از ظهر حکومت نظامی شروع شب جمعه, ایجاد محدودیت های شدید و در عین حال برای این شهر بیش از 460,000 ساکنان به عنوان رهبران دولت فشار برای جلوگیری از گسترش این رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

دریافت کامل داستان

Brightline قطار سرویس به حالت تعلیق 250 از دست دادن شغل

7:45 بعد از ظهر, مارس 25

Brightline قطار سرویس بین میامی و غرب پالم بیچ متوقف شد تا اطلاع ثانوی اواخر روز چهارشنبه و بیش از 250 کارمند گذاشته شده است که در پاسخ به کروناویروس گیر یک سخنگوی این شرکت گفت.

با سرعت بالا راه آهن خدمات اعلام کرد و آن را توقف قطار در حال اجرا در تلاش برای محدود مواجهه coronavirus نیز آلوده کرده است که 141 نفر در پالم بیچ شهرستان و نزدیک به 2000 نفر در فلوریدا به گفته مقامات بهداشتی دولت.

نهایی عازم شمال قطار ترک میامی در روز چهارشنبه در 5:50 p. m. نهایی عازم جنوب قطار چپ وست پالم بیچ در 6:40 p. m. فقط قبل از خط راه آهن اعلام کرد خاموش کردن.

دریافت کامل داستان

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام فلوریدا منطقه فاجعه به عنوان DeSantis دفاع تاکتیک

6 مارس 26 p. m.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis جمعه در ادامه به دفاع از خود تصمیم به تعطیل کردن کل دولت و ستایش رئیس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که یک فاجعه بزرگ وجود دارد در فلوریدا.

در ضمن جوامع محلی در حال حرکت بودند خود را به نزدیک غیر ضروری و کسب و کار و تحمیل حکومت و اصرار مردم در خانه بمانند. نارنجی بود و در میان اخیر به تصویب stay-در-خانه سفارشات و دیگر دولت های محلی قرار داده اند دستور مشابه در برنامه های خود را. Leon County نیز صادر شده است اما آن را به سمت چپ عملیات کسب و کار در پایتخت تقریبا به طور کامل دست نخورده.

دریافت کامل داستان

کنگره مجموعه ای به افزایش بیکاری پرداخت 600 دلار در هفته

4:59 بعد از ظهر, مارس 25

هزاران نفر از فلوریدا به طور ناگهانی به سمت چپ بیکاری توسط coronavirus پرتاب شدند و یک حلقه پنج شنبه زمانی که کنگره پیشرفته از 2 تریلیون دلار بسته کمک مالی است که ارائه خواهد شد اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری.

پول می تواند در بالا از فلوریدا حداکثر $275 هفتگی مزایای بیکاری که در میان پایین ترین در کشور است.

دریافت داستان کامل.

تالاهاسی کارمند می گوید: او از کار اخراج شد پس از درخواست برای کار از خانه

1:05 بعد از ظهر, مارس 25

یک تالاهاسی کارگر می گوید: او اخراج از کار پس از او خواسته به کار از خانه در میان coronavirus نگرانی.

کاترین وبستر, 25, یک بیماری خود ایمنی به نام سیستیت بینابینی و 9 ساله پسر مبتلا به دیابت و آسم.

به عنوان مقامات بهداشتی توصیه های اجتماعی فاصله و مدارس محلی نزدیک از طریق مارس محلی مامان بود و ترس از به طور بالقوه گرفتن ویروس از دفتر و آوردن آن به خانه به او در حال حاضر بیمار است.

یک شرکت نیروی انسانی مدیر نوشت: به وبستر و گفت: موقعیت موقت بود که “واگذاری بیش از” ایمیل به عنوان خوانده شده. موقعیت خود را برنامه ریزی شده بود به گذشته از طریق دسامبر.

دریافت داستان کامل.

Publix برای اضافه کردن پارتیشن در تمام فروشگاه ها برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19

12:17 بعد از ظهر, مارس 25

Publix فوق العاده بازار خواهد شد شروع به نصب plexiglasss پارتیشن آخر این هفته در تمام فروشگاه های خود را برای کمک به گسترش COVID-19.

پارتیشن بندی خواهد شد در ثبت نام مشتری سرویس میز ها و داروخانه ها با توجه به Publix سخنگوی ماریا Brous. نصب و راه اندازی است و انتظار ها به پایان رسید طی دو هفته آینده در هر یک از آن بیش از 1200 فروشگاه.

دریافت داستان کامل.

ناپل رستوران در جستجوی رمز و راز کسی که شام میخورد که در سمت چپ $10,000 نکته

11:44 صبح, مارس 25

راس Edlund فکر می کند نام مشتری ممکن است لایحه یا باب.

Edlund که صاحب ناپل مبتنی بر دیگچه رستوران های زنجیره ای می داند که انسان دوست دارد به خوردن در پاسیو با لپ تاپ خود در روزهای هفته زمانی که آب و هوا خوب است. در تعطیلات آخر هفته او به ارمغان می آورد خانواده اش برای صبحانه.

هفته گذشته یک روز قبل از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مجبور اتاق ناهار خوری در سطح ایالت به رمز و راز دیگچه منظم دست یک پشته از پول نقد به مدیر فروشگاه در غرفه در Vanderbilt, ساحل, جاده: 10000 دلار پول نقد به دقیق.

دریافت داستان کامل.

ترس رانندگی ‘بی سابقه’ اسلحه و مهمات فروش در شهرستان Brevard

10:15 صبح به مارس 25

وحشت در سراسر کشور به عنوان coronavirus گسترش موجب شده است تا مردم برای خالی کردن قفسه های فروشگاه در droves — پاکسازی همه چیز از کاغذ توالت به مرغ.

Brevard County فروشگاه های مواد غذایی نه تنها آنهایی که فروش است. تفنگ مغازه در منطقه دیده اند “بی سابقه” افزایش فروش با توجه به صاحبان.

با توجه به صنعت اسلحه و خرید و فروش سایت ammo.com فلوریدا دوم است-کمترین حجم از مهمات فروش در کشور با فروش پریدن 235 درصد بین Feb. 23 و 15 مارس در سطح ایالت.

دریافت داستان کامل.

COVID-19 علائم می تواند همه یا هیچ: ‘این ویروس فقط کیت کامل و caboodle’

9:33 صبح, مارس 24

افرادی که قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید فراگیر جهان می تواند تجربه طیف گسترده ای از علائم و تجارب مختلف.

بعضی از آنها بدون علائم در همه. تا کنون بزرگترین گروه در حال حاضر با تب و علائم دیگر. بیشتر خواهد شد و بهتر خود به خود. حدود 15% از افراد آلوده را به بیماری شدید و باید در بیمارستان بستری شود. 5 ٪ دیگر آنقدر بد است که آنها باید تحت درمان در بخش مراقبت ويژه.

دریافت داستان کامل.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>