کروناویروس در فارست شهرستان: می سی سی پی, مرد بیمار پس از پرواز از فلوریدا

لدگر | No comments

سه نفر آزمایش شده است برای coronavirus با نتایج منفی در فارست عمومی بیمارستان پس از یک مرد آزمایش مثبت در چهارشنبه مقامات بیمارستان گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

مردی که آزمایش مثبت به تازگی در سفر به جنوب فلوریدا برای تعطیلات. او و یک همراه و همدم بازگشته بود در یک پرواز دوشنبه.

انسان بعد از آن احساس بد و تماس بیمارستان که در آن کارکنان آماده شد برای دیدن او به او یک ماسک و دستکش قبل از او وارد بیمارستان برای جلوگیری از پتانسیل آلودگی.

همراه گزارش به یکی دیگر از امکانات پزشکی را به شیوه ای مشابه. که فرد نتایج آزمون هستند هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

مرد خود قرنطینه در خانه که در آن او در حال انجام است, بیمارستان, مقامات گفت.

دکتر استیو فارل افسر ارشد پزشکی با فارست بهداشت گفت: self-قرنطینه یک راه بسیار موثر برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“اگر او در خانه اش و هیچ کس می آید در اطراف او نمی تواند کسی بیمار,” او گفت:.

اول می سی سی پی coronavirus مورد: آنچه که دولت طرح ؟

کارکنان بیمارستان را فاش نمی کند که در آن دو رفته اند ممکن است قبل از گزارش به به بیمارستان ولی گفت به نظر می رسد مکان محدود شد به سفر و برای درمان.

بیمارستان گزارش می سی سی پی را برای اولین بار مورد کوروناویروس در روز چهارشنبه.

اگر چه مقامات بهداشتی دولت هستند و درخواست مردم برای جلوگیری از تجمع جمعی از 250 نفر و یا بیشتر در محلی متخصصان پزشکی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و حتی بیشتر.

هتیزبرگ و coronavirus: آنچه شما باید بدانید که بعد از 1 مورد گزارش

ساکنان در کمربند کاج تشویق می شوند برای جلوگیری از تجمعات عمومی به عنوان آنجا که ممکن است آنها گفت.

“اگر شما بیمار است و شما لازم نیست که برای جلوگیری از زندگی خود را,” دکتر گفت: Rambod Rouhbakhsh دستیار مدیر پزشکی خانواده برنامه اقامت در فارست بیمارستان عمومی. “اما هنگامی که این چیزی که اسپرد آن گسترش می یابد چرا که ما آن عبور از یکی به دیگری.

“اگر ما در اینجا فقط به chit chat ما احتمالا نباید داشتن (داعش) بود.”

داستان ادامه دارد پس از گالری عکس.

Rouhbakhsh گفت: مردم باید عاقلانه از جایی که آنها بروید و آنچه را که آنها انجام غیر ضروری برای جلوگیری از تماس با ویروس و یا اگر آلوده گسترش آن به دیگران است.

“می تواند عاقلانه برای زمانی که شما نیاز به جمع آوری. است وجود دارد یک هدف برای این?” او گفت:. “وجود دارد یک هدف کسب و کار است که قابل توجهی به کسب و کار شما? آن است که بهداشت عمومی هدف ؟ در غیر این صورت شما لازم نیست برای رفتن و جمع در مکان های که در آن شما باید از این پتانسیل به گسترش این بیماری است.”

افراد مسن و کسانی که با زمینه ای و مزمن مسائل مربوط به سلامت است که به ویژه بر دستگاه تنفسی نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی, او گفت:.

“ما واقعا درخواست افراد مسن برای جلوگیری از تجمع جرم,” Rouhbakhsh گفت: از جمله رفتن به کلیسا. “آیا رفتن به کلیسا. آیا به تجمع جرم است مگر اینکه مطلقا لازم است.”

کروناویروس در حال گسترش در آمریکا: در اینجا همه چیز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

هتیزبرگ شهردار توبی بارکر و فارست شهرستان سرپرست دیوید هوگان نیز درخواست مردم برای جلوگیری از تجمع جرم.

بارکر گفت: در کنفرانس خبری او درخواست شده است سازمان هایی که رویدادهای برنامه ریزی شده در طول چند هفته آینده که در آن آنها ممکن است انتظار 250 یا بیشتر در نظر بگیرید لغو و یا به تعویق انداختن.

برای پیدا کردن یک لیست و اطلاعات دیگر در مورد این شهر اقدامات مورد coronavirus بازدید hattiesburgms.com/coronavirus.

این شهر همچنین تماس با منطقه کلیساها به کار با آنها در جایگزین به فرد کرده است.

“ما شروع به گفتگو با شبان, اجازه دادن به آنها را می دانیم برای برقراری ارتباط این به محله های کشیش نشین و بسیاری از آنها به دنبال جایگزین بود از عبادت مانند رادیو و تلویزیون چیزی آنلاین” بارکر گفت.

Coronavirus:: می سی سی پی دانشگاه ها رفتن به کلاس های آنلاین, گسترش, رخصتی بهار

او گفت: آماده سازی برای شروع به مدت ها قبل از تشخیص مثبت گزارش شد.

“بله این یک چالش است,” او گفت:. “بله این مشکل ما نیست بلکه غریبه به شرایط دشوار در این جامعه است.”

Rouhbakhsh گفت: چرا که آنها به طور کلی در سلامت خوب هستند و کمتر مستعد ابتلا به اثرات ویروس.

“است که یک چیز خوب,” او گفت:.

K-12 مدرسه مقامات گزارش نشده است هر گونه لغو برای دانش آموزان حتی اگر دولت کالج ها و دانشگاه ها در حال گسترش شکستن بهار و حرکت به کلاس های آنلاین به طور موقت.

“ما نمی توصیه تعطیلی مدارس در این زمان” دولت سلامت افسر توماس دابز گفت: بعد از ظهر پنجشنبه در یک رویداد در ویلیام کری دانشگاه. “ما نمی هر گونه قصد انصراف از مدارس. وجود دارد مقدار زیادی از اثرات موج دار شدن زمانی که شما انصراف از مدرسه. کجا هستند کسانی که بچه ها برای رفتن ؟ چه کسانی هستند که پدر و مادر می خواهم به انجام?”

آمریکا کارکنان عکاس مخفی Bonelli کمک به این داستان.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>