کروناویروس در هتیزبرگ: 5 چیزهایی که شما باید بدانید در دوشنبه

لدگر | No comments

Coronavirus همه گیر است مختل همه راه زندگی است. ما امیدواریم که به ارائه اطلاعات است که شما می توانید استفاده کنید و یا راه های شما می تواند کمک به دیگران است. ما حتی ممکن است پرتاب یک احساس خوب داستان و یا چیزهای دیگر به شما لبخند.

ما همه در این با هم.

1. هتیزبرگ خرده فروشان باید محدودیت های بیشتر

در حالی که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز جدید امن تر در صفحه اصلی به منظور اجازه می دهد تا اکثر خرده فروشی کسب و کار برای باز کردن در نیمی از ظرفیت و با دیگر مقررات شهر هتیزبرگ هنوز محدود کردن خرده فروشان به درایو از طریق پیکاپ, فروش منظقه تحویل و یا تنها با وقت قبلی با بیش از 10 مشتریان در فروشگاه در یک زمان.

ریوز جدید به منظور اثر در زمان دوشنبه و در محل باقی می ماند از طریق آوریل 11.

“رژیم صهیونیستی. ریوز به گام و مجموعه سیاست هایی که قابل اجرا به کل کشور به عنوان یک پایه” هتیزبرگ شهردار توبی بارکر گفت. “اما منظور نیز همچنان به شهرداری این توانایی را دقیق تر تصمیم گیری است که کار به نفع هر جامعه است. داده ها به صورت منطقه ما به سادگی نشان نمی دهد ما در یک محل که در آن ما راحت با خرده فروشان اجازه می دهد برای نیمی از ظرفیت.”

در علاوه بر این به محدود کردن عملیات خرده فروشی همه کارکنان باید با پوشیدن ماسک.

سازمان های مراقبت بهداشتی ممکن است شروع به روش انتخابی با راهنمایی از CDC و دولت و وزارت بهداشت.

2. آنچه در هتیزبرگ دبیرستان سالمندان نیاز به فارغ التحصیل این سال

هتیزبرگ مدرسه عمومی سرپرست منطقه رابرت ویلیامز ارائه می دهد راهنمایی برای سالمندان امید به فارغ التحصیل این سال است.

در اینجا برخی از الزامات مورد نیاز:

سالمندان که گذشت ایالات متحده تاریخچه, زیست شناسی, من, جبر, من و زبان انگلیسی دوم کلاس

اما تصویب پایان سال ارزیابی نمی خواهد نیاز به تصویب ارزیابی.

  • سالمندان ثبت نام در ½ -اعتبار البته در طول دوره چهارم مورد نیاز خواهد بود برای دیدار با اصلاح الزامات آموزشی (آموزش دیجیتال/کاغذ بسته).
  • سالمندان که حداقل مورد نیاز فارغ التحصیلی از 21 کارنگی واحد خواهد بود واجد شرایط برای فارغ التحصیلی فرض آنها ملاقات تمام الزامات محلی.
  • سالمندان که مصمم هستند در معرض خطر از فارغ التحصیلی باید هر تلاش برای کار با معلمان و مشاوران مدرسه و مدیران مدرسه باقی مانده از سال برای اطمینان از نمرات خود را در مسیر.
  • سالمندان را تشویق به تماس با مشاور مدرسه و اصلی اریک بونی از طریق ایمیل در مورد واجد شرایط بودن خود را برای فارغ التحصیلی و یا سایر سوالات مرتبط.

2020 شروع مراسم آزمایشی برنامه ریزی شده برای مارس 22. منطقه به طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای حرکت از فارغ التحصیلی به سایت و livestream این رویداد است. اگر این تلقی نا امن برای یک جامعه جمع آوری این منطقه را کشف مجازی شروع تمرینات.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

3. جدول اضافی به دنبال کمک های مالی نیز نیاز به مواد غذایی را افزایش می دهد

جدول اضافی, یک سازمان غیر انتفاعی است که افزایش می دهد پول برای خرید عمده غذاهای سالم برای غذا بانک ها در می سی سی پی است که شاهد افزایش نیاز به کمک های مالی به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

برای کمک به حفظ این سازمان توانایی برای رسیدگی به آنچه در آن خواستار یک “مگا افزایش در مواد غذایی درخواست” آن است که به درخواست جامعه به نظر ارتکاب به ماهانه به آن است که آیا $5, $10 یا بیشتر.

جدول اضافی تاسیس شد و بیش از 10 سال پیش توسط هتیزبرگ رستوران رابرت سنت جان برای مبارزه با ناامنی غذایی و گرسنگی اولین بار در هتیزبرگ و بعد از آن در حال گسترش در سراسر کشور.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا کمک مالی بازدید extratable.org.

4. بچه ها در خانه و آنها نیاز به چیزی برای انجام ؟ آنها را در حال حرکت!

شهر هتیزبرگ پارک ها و تفریح و هتیزبرگ شورای هنر باید تیمی را برای ارائه مجازی هوشمند فضای فعالیت برای خانواده ها در ساعت 9 صبح هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه. نیم ساعت از سرگرم کننده جنبش فعالیت است و پس از نیم ساعت گشتن پروژه آموزش.

هوشمند فضای فعالیت های led توسط هماهنگ کننده برنامه ابیگیل آلن.

پیدا کردن livestreamed حوادث در facebook.com/hattiesburgparksandrec.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

5. T-پیراهن استین نشان دادن حمایت برای بهداشت و درمان اضطراری کارگران

فارست سلامت ارائه انواع تی شرت و مخزن تاپ که نه تنها نشان می دهد حمایت از “قهرمانان و sheroes” از کمربند کاج اما 100 درصد از درآمد حاصل نسبت به خرید کارت های هدیه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی EMTs اجرای قانون سازمان های آتش نشانی ادارات و دیگر خط مقدم کارگران است.

این پیراهن ها در انواع سبک ها و اندازه ها و رنگ ها. آخرین مهلت برای سفارشات آنلاین آوریل 30. حمل و نقل و منظقه وانت در دسترس خواهد بود در پرداخت. برای دیدن پیراهن و سفارش بازدید https://hubs.ly/H0pSjyM0.

اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن اخبار و یا یک داستان جالب با هتیزبرگ جامعه تماس Lici بوريج در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>