کروناویروس در ملبورن ساحل: جعلی ‘ID اجرای’ علائم ظاهر می شود در اطراف شهر

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

حرفه ای چاپ نشانه هشدار دهنده از یک مه 2 آذر ساحل مقیم “ID اجرای” کمپین طول جدید کروناویروس همه گیر جعلی هستند, شهر, مقامات می گویند.

صبح روز دوشنبه حرفه ای عکاس آزاد جولیان تره خال خال یکی از نشانه های بلوط خیابان جنوبی, برج جوزا, ابتدایی درست در شمال Spessard هلند گلف.

تره جامعی یک عکس و ارسال آن را در Facebook صفحه. نشانه ای شد تا به اجرای قانون Town Clerk جنیفر تورس گفت.

پس از آن آذر ساحل تاون هال مقامات ارسال شده در یک شنبه بعد از ظهر “شایعه” کنترل پیام در شهر سایت صفحه اصلی.

“این نشانه ای بود که به تازگی کشف در جنوب ملبورن ساحل. این اظهارات در نشانه نادرست است و این نشانه است نه رسمی پیام از شهر ملبورن ساحل” پست گفت.

“شده است وجود ندارد و بحث بر اجرای هر نوع ‘ID اجرای’ و اگر وجود داشت آن خواهد بود منتشر شده, اینجا, در شهر, وب سایت رسمی ما در Facebook صفحه اول. لطفا ادامه به اشاره به منابع رسمی برای به روز کردن اطلاعات” پس از گفت.

صبح روز سه شنبه تره کشف یک دوم ثبت نام در جاده دولت A1A فقط در شمال اقیانوس خیابان تقاطع نزدیکی ملبورن, ساحل, کتابخانه عمومی.

بیشتر: Coronavirus: درایو-از طریق تست سایت آغاز بکار در ملبورن; تا 500 روزانه COVID-19 آزمون های انتظار

بیشتر: کروناویروس در Brevard, مارس 13: شش مرگ و میر در فضای ساحل 148 کل موارد

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>