کروناویروس در Missisippi: وزارت بهداشت گزارش 797 جدید موارد جدید 15 مرگ و میر شنبه

لدگر | No comments

دولت وزارت بهداشت در روز شنبه گزارش شده 797 موارد جدیدی از کروناویروس و 15 جدید مرگ و میر.

به تاریخ دولت دیده می شود 35,419 مورد تأیید و 1,230 مرگ و میر ناشی از گسترش ویروس.

دولت را تجربه کرده است افزایش موارد به تازگی با 1,092 موارد در 25 ژوئن به بالاترین یک روز در مجموع در طول این بیماری همه گیر. دوشنبه, دولت, وزارت بهداشت افسر دکتر توماس گفت: Icu در کشور را پنج تا از بزرگترین بیمارستان های کامل هستند.

با توجه به MSDH داده 703 Mississippians در بیمارستان بستری هستند و در سراسر کشور با تایید coronavirus عفونت از قبلی بالا 686 شنبه اما کمی از 711 روز جمعه گزارش داد.

همانطور که از شنبه وجود دارد 106 شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات. به تاریخ 2,959 Mississippians در آن امکانات تشخیص داده شده اند با کروناویروس با 593 مرگ و میر.

در هفته های اخیر بالاترین غلظت از موارد شده است در جکسون منطقه مترو و در شمال می سی سی پی در نزدیکی ممفیس.

Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور است و بیشترین تعداد از موارد با 2,908 به دنبال Desoto County با 1,900 موارد تایید شده. مدیسون کانتی در رتبه سوم با 1,446 موارد تایید شده.

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 786 موارد است .کسانی که در 70-79 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد مرگ و میر با 328 همانطور که از شنبه.

چه گریم واقعیت به نظر می رسد مانند: مراقبت از COVID-19 بیماران در بیمارستان می سی سی پی:

تا کنون کسانی که در 18 تا 29 گروه سنی دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده در کشور با 7,451. هفت نفر در آن براکت سن فوت کرده اند این ویروس.

تعداد موارد در کودکان زیر سن 18 سالگی همچنان به افزایش, با 3,297 تایید موارد تا 87 موارد از روز جمعه گزارش شماره. چهل و سه می سی سی پی, کودکان در حال حاضر در بیمارستان بستری به علت ویروس. زیر 18 سنی پایه است که تنها گروهی که تا به حال نه یک coronavirus مرگ است.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

کروناویروس در می سی سی پی: Virus در حال حاضر مسئول بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در دولت

جکسون, مترو, منطقه, موارد مرگ و میر

Hinds شهرستان

روزانه تعداد مرگ و میر: 2

روزانه تعداد موارد جدید: 84

مجموع مرگ و میر: 51

مجموع موارد: 2,908

مدیسون کانتی

روزانه تعداد مرگ و میر: 2

روزانه تعداد موارد جدید: 37

مجموع مرگ و میر: 38

مجموع موارد: 1,446

Rankin County

روزانه تعداد مرگ و میر: 0

روزانه تعداد موارد جدید: 24

مجموع مرگ و میر: 15

مجموع موارد: 1,087

برآورد 22,167 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

دابز بارها خواست Mississippians به پوشیدن ماسک به عنوان coronavirus اعداد همچنان به صعود. دابز است گفت: افزایش اخیر فقط آغاز است اگر ساکنان آیا پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

“اگر ما مراقب باشید, می سی سی پی را مانند نیویورک” دابز گفت.

‘وحشت’: به عنوان coronavirus موارد خروش در می سی سی پی, پزشکان ارائه وخیم دیدگاه

کروناویروس در می سی سی پی: رکورد 1,092 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در می سی سی پی

او تاکید کرد که Mississippians و به خصوص جوان ساکنان سنین 18 تا 29 باید به دنبال رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ دستور اجرایی اجتماعی را حفظ فاصله مورد نیاز است.

دابز گفت: موارد مثبت این ویروس باید رسید در هفته های اخیر در آن جمعیتی نزدیک به پنج برابر آنچه قبلا ثبت شده است. بیشتر بهبود می یابند از ویروس را اجرا خطر افشای سایر گروه های سنی بالاتر که بیشتر آسیب پذیر است.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>