کروناویروس در می سی سی پی: 10 مرگ و میر 178 مورد جدید گزارش شده در چهارشنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد 10 اضافی مرگ و میر و 178 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی در چهارشنبه آوردن این دولت در مجموع موارد به 4,894 با 193 مرگ و میر.

این موارد جدید بر روی پاشنه از روز یکشنبه بیشترین تعداد موارد جدید در یک روز 300.

دولت همچنین گزارش 470 شیوع بیماری در خانه های سالمندان به عنوان چهارشنبه. Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد از شیوع بیماری با 63 مورد به دنبال Lincoln County با 41 و شهرستان مونرو با 34.

با توجه به MSDH “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.”

MSDH کاهش یافته است به نام خانه سالمندان با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 همچنان به افزایش, وزارت بهداشت و درمان به مقامات هشدار می دهند کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” MSDH گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

بیماری همه گیر کوروناویروس: ما در حال پاسخ دادن به سوالات شما

نیاز به کمک دارید ؟ Pine Grove مجموعه ایالت COVID-19 اضطراب کمک خط

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

از صبح روز چهارشنبه وجود داشته است 2,582,529 موارد تایید شده در سراسر جهان با 178,481 مرگ و میر. در ایالات متحده وجود داشته است 825,306 مورد تأیید و 45,075 مرگ و میر. نزدیک به 4.2 میلیون تست شده اند تا کنون در ایالات متحده آمریکا

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>