کروناویروس در می سی سی پی: 10 جدید, مرگ و میر, 206 موارد جدید گزارش روز دوشنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش 10 اضافی مرگ و میر و 206 موارد جدیدی از کروناویروس در دوشنبه آوردن این دولت در مجموع به 13,458 موارد با 635 مرگ و میر.

همچنین در روز دوشنبه در بخش بهداشت و درمان گزارش 1,683 مجموع موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات در دولت با 315 مرگ و میر.

Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان. این اداره روز دوشنبه گزارش داد 181 موارد و 36 مرگ و میر. این شهرستان با جمعیت بیش از 74,000 ساکنان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور با 55 و میر گزارش شده از COVID-19.

که خانه های پرستاری شیوع? دولت بهداشت و درمان آژانس نمی گویند

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

برآورد 7,681 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

تماس با ویلتون جکسون در [email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>