کروناویروس در می سی سی پی: 108 موارد جدید. دولت در مجموع در حال حاضر 485. ششم مرگ گزارش شده است.

لدگر | No comments

دولت در بخش بهداشت و درمان در روز پنج شنبه تایید کرد دولت ششم مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

مورد بود Rankin County نر 80-85 با شرایط اساسی. او در حالی که در بیمارستان بستری مقامات اداره گفت: در یک ایمیل.

دیگر مرگ و میر گزارش شده در, Hancock, هلمز, Webster, Wilkinson و Tunica شهرستانهای استان است.

همه پنج نفر از کسانی که در مورد افراد مسن چهار با شرایط بهداشتی اساسی. چهار مرد بودند که در بیمارستان بستری شدند در زمان مرگ ، پنجم بود که در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است.

به عنوان هفته 3 از شیوع کروناویروس در ادامه در می سی سی پی تعداد موارد افزایش به 485 در 65 از دولت 82 شهرستان از صبح روز پنج شنبه.

چهار شهرستانهای گزارش اولین موارد: Benton, Lauderdale, Quitman و Yalobusha.

دولت اول presumptive مورد گزارش شده در مارس 11, یک فارست شهرستان مردی که تا به حال سفر به فلوریدا.

‘آن را ‘جنون’: آنها شغل خود را از دست به کوروناویروس. در حال حاضر آنها نمی تواند فایل برای بیکاری

وزارت بهداشت به روز رسانی تعدادی از موارد یک بار در روز. نتایج حاصل از آزمایش های انجام شده توسط بخش خصوصی و آزمایشگاه, اما تعدادی از تست های گزارش شده در حال آنهایی که انجام شده تنها توسط MSDH بهداشت عمومی آزمایشگاه. خصوصی labs نیست گزارش خود را تست اعداد.

به عنوان روز پنج MSDH را آزمایش کرده است 2,776.

در لوئیزیانا وجود داشته است 1,795 موارد با 65 مرگ و میر گزارش شده از شنبه شب. تنسی گزارش 784 موارد با سه مرگ و میر. آلاباما با 386 موارد گزارش یک مرگ. آرکانزاس گزارش 310 موارد با مرگ و میر.

ایالات متحده آمریکا به حال 69,197 موارد و 1,046 کشته و پنج شنبه صبح. ایالات متحده trailed تنها ایتالیا و چین در گزارش عفونت. موارد تایید شده اما یک تابع تست.

Coronavirus تست در می سی سی پی:از کجا می توانم پیدا کردن COVID-19 تست در دولت ؟

می سی سی پی شهرستانها واکنش نشان می دهند به کروناویروس: آنها جلوتر از دولت با دستور اکید. در اینجا چیزی است که آنها انجام می دهند

در سراسر جهان مورد تایید coronavirus شد و در 487,648 که از پنج شنبه صبح وجود دارد و 22,030 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>