کروناویروس در می سی سی پی: 11 مرگ و میر 227 مورد جدید گزارش شده در چهارشنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت اعلام کرد 11 اضافی مرگ و میر و 227 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی در چهارشنبه آوردن این دولت در مجموع موارد به 6,569 با 250 مرگ و میر.

تا به امروز بیشترین تعداد موارد جدید گزارش شده در یک روز شد مارس 19 با 300.

دولت همچنین گزارش داد 88 شیوع بیماری با 752 موارد و 93 و میر در خانه های سالمندان به عنوان چهارشنبه. Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان با 15 و 75 مورد اما مونرو شهرستان تنها با دو شیوع گزارش 79 موارد است. Lincoln County سوم-بیشترین تعداد از موارد با 47 در سراسر سه فعال شیوع است.

با توجه به MSDH “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.” این بخش کاهش یافته است به نام خانه های سالمندان و دیگر امکانات با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 همچنان به افزایش, وزارت بهداشت و درمان به مقامات هشدار می دهند کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” MSDH گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Coronavirus است به طور نامتناسبی آفریقایی Mississippians.

آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 52.3 درصد از موارد مثبت در دولت و 58 درصد از مرگ و میر به تاریخ. همانطور که از چهارشنبه 3,433 از موارد تایید شده و 145 مرگ آمریکایی های آفریقایی تبار بودند.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

در هفت نفر از نه دسته بندی های مختلف برای بیماری های زمینه ای مانند بیماریهای قلبی عروقی و دیابت و فشار خون آمریکایی های آفریقایی تبار بودند منفی نهفته است. برای مثال با توجه به MSDH داده 142 Mississippians که درگذشت از coronavirus تا به حال زمینه ای قلبی و عروقی بیماری است. از کسانی که 86 بود سیاه و 56 ،

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 297.

Mississippians در محدوده سنی 40-49 بالاترین تعداد موارد با 1,158.

Hinds شهرستان دارای 450 مورد تأیید بالاترین تعداد در دولت است. Lauderdale شهرستان با جمعیت کمتر از 100,000 ساکنان گزارش 334 موارد دومین شماره. Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

کروناویروس در می سی سی پی: از کجا می توانم پیدا کردن COVID-19 تست در دولت ؟

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>