کروناویروس در می سی سی پی: 11 مرگ و میر, 246 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت اعلام کرد 11 اضافی مرگ و میر و 246 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی در پنجشنبه آوردن این دولت در مجموع موارد به 6,815 با 261 مرگ و میر.

برآورد 3,413 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

تا به امروز بیشترین تعداد موارد جدید گزارش شده در یک روز شد مارس 19 با 300.

دولت همچنین گزارش داد 88 شیوع بیماری با 752 موارد و 93 و میر در خانه های سالمندان به عنوان پنج شنبه. Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان با 15 و 75 مورد اما مونرو شهرستان تنها با دو شیوع گزارش 79 موارد است. Lincoln County سوم-بیشترین تعداد از موارد با 47 در سراسر سه فعال شیوع است.

با توجه به MSDH “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.” این بخش کاهش یافته است به نام خانه های سالمندان و دیگر امکانات با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 همچنان به افزایش, وزارت بهداشت و درمان به مقامات هشدار می دهند کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” MSDH گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Coronavirus است به طور نامتناسبی آفریقایی Mississippians.

آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 52.1 درصد از موارد مثبت در دولت و 57.5 درصد از مرگ و میر به تاریخ. به عنوان روز پنج 3,550 از موارد تایید شده و 150 میلادی به آمریکایی های آفریقایی تبار.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 311.

Mississippians در محدوده سنی 40-49 بالاترین تعداد موارد با 1,214.

Hinds شهرستان 470 مورد تأیید بالاترین تعداد در دولت است. Lauderdale شهرستان با جمعیت کمتر از 100,000 ساکنان, گزارش 3 مورد دوم بیشترین تعداد است. Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

کروناویروس در می سی سی پی: از کجا می توانم پیدا کردن COVID-19 تست در دولت ؟

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>