کروناویروس در می سی سی پی: 12 مرگ و میر 284 مورد جدید گزارش شده در شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت اعلام کرد 12 اضافی مرگ و میر و 284 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی در شنبه آوردن این دولت در مجموع موارد به 5,718 با 221 مرگ و میر.

دولت همچنین گزارش 599 شیوع بیماری در خانه های سالمندان به عنوان روز. Lauderdale شهرستان دارای بالاترین تعداد با 19 شیوع و 67 مورد به دنبال Monroe County با 49 مورد و لینکلن شهرستان با 45 موارد گزارش شده.

با توجه به MSDH “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.” این بخش کاهش یافته است به نام خانه های سالمندان و دیگر امکانات با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 همچنان به افزایش, وزارت بهداشت و درمان به مقامات هشدار می دهند کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” MSDH گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Coronavirus است به طور نامتناسبی آفریقایی Mississippians.

آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 52 درصد از موارد مثبت در دولت و 60 درصد از مرگ و میر به تاریخ. همانطور که از شنبه, 2,978 از موارد تایید شده و 133 مرگ آمریکایی های آفریقایی تبار بودند.

بیماری همه گیر کوروناویروس: ما در حال پاسخ دادن به سوالات شما

نیاز به کمک دارید ؟ Pine Grove مجموعه ایالت COVID-19 اضطراب کمک خط

در هفت نفر از نه دسته بندی های مختلف برای بیماری های زمینه ای مانند بیماریهای قلبی عروقی و دیابت و فشار خون آمریکایی های آفریقایی تبار بودند منفی نهفته است. برای مثال با توجه به MSDH اطلاعات 125 Mississippians که درگذشت از coronavirus تا به حال زمینه ای قلبی و عروقی بیماری است. از کسانی که 79 بود سیاه و 46 ،

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 263.

Hinds شهرستان 412 مورد تأیید بالاترین تعداد در دولت است. Lauderdale شهرستان با جمعیت کمتر از 100,000 ساکنان گزارش 284 موارد دومین شماره. Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>