کروناویروس در می سی سی پی: 12 جدید, مرگ و میر, 109 موارد گزارش شده در یکشنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت اعلام کرد 12 اضافی کشته و 109 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی در یکشنبه آوردن این دولت در مجموع موارد به 7,550 با 303 مرگ و میر.

شماره جدید دنبال جمعه رکورد گزارش که نشان داد 397 موارد جدید و 20 مرگ و میر پس از وزارت بهداشت و درمان گزارش دولت اولین مورد در تاریخ 11 مارس.

برآورد 3,413 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت: در روز جمعه. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

این گروه همچنین گزارش روز یکشنبه 889 موارد در خانه های پرستاری در سراسر کشور با 123 مرگ و میر. Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان با 91 مورد و 14 مرگ و میر.

خانه های سالمندان در معرض خطر: Coronavirus بازدید می سی سی پی را آسیب پذیر در خانه های سالمندان. چه انجام می شود ؟

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 همچنان به افزایش, وزارت بهداشت و درمان به مقامات هشدار می دهند کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” MSDH گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Coronavirus است به طور نامتناسبی آمریکایی های آفریقایی تبار.

آمریکایی های آفریقایی تبار در می سی سی پی را تا 52 درصد از موارد مثبت و 57 درصد از مرگ و میر به تاریخ. یکشنبه, 3,951 از موارد تایید شده و 171 مرگ آمریکایی های آفریقایی تبار بودند.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 335.

Mississippians در محدوده سنی 40-49 بالاترین تعداد موارد با 1,346 به دنبال 1,299 موارد از کسانی که در 50 تا 59 محدوده سنی.

یکشنبه, 262 کودکان زیر سن 18 آزمایش مثبت برای coronavirus 19 که نوزادان. نه کودکان زیر 18 سال در بیمارستان بستری هستند.

زنان را تا 59 درصد از موارد تایید شده در دولت با مردان ساخت تا 40 درصد است.

Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور نیز دارای بالاترین تعداد موارد COVID-19 با 507 موارد تایید شده. Lauderdale شهرستان با جمعیت کمتر از 100,000 ساکنان گزارش 380 مورد دوم بیشترین تعداد است. Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>