کروناویروس در می سی سی پی: 12 جدید, مرگ و میر, 288 موارد گزارش روز شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش 12 جدید مرگ و میر و 288 موارد اضافی از coronavirus شنبه, آوردن دولت در مجموع به 9,378 موارد با 421 مرگ و میر.

می سی سی پی در صدر 1,000 موارد در خانه های پرستاری در سراسر کشور در روز چهارشنبه. پنج شنبه, MSDH گزارش 1,152 موارد و 185 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات.

اولین شیوع و مرگ گزارش شده در می سی سی پی جانبازان خانه در اوایل این هفته با 19 ساکنان و 12 نفر تست مثبت در کاسکیوسکوو.

خانه های سالمندان در معرض خطر: Coronavirus بازدید می سی سی پی را آسیب پذیر در خانه های سالمندان. چه انجام می شود ؟

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه با خیال راحت تمیز کردن ماشین خود را داخلی از COVID-19

برآورد 4,421 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>