کروناویروس در می سی سی پی: 13 جدید, مرگ و میر, رکورد 404 موارد جدید

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش جدید 13 کشته و 404 موارد اضافی از coronavirus جمعه آوردن این دولت در مجموع به 9,090 تایید موارد با 409 مرگ و میر. به تازگی گزارش موارد نشان دهنده بالاترین روزانه تعداد به تاریخ.

سه نفر از مرگ و میر گزارش شده جمعه شد و از هفته قبل از شناسایی از طریق گواهی مرگ بررسی است.

در هفته گذشته حداقل 74 کودکان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. دوشنبه, 286 کودکان آزمایش مثبت است. پنج شنبه این تعداد افزایش به 360. به روز شده در شماره نمی شد فورا در دسترس صبح جمعه.

از کسانی که 360,29 زیر سن 1 با توجه به آخرین وضعیت داده ها در دسترس است.

MSDH مقامات گفت: در اوایل این هفته وجود دارد شیوع بیماری در مهد کودک.

“نوزادان توانید ویروس درست مثل بقیه ما” گفت: MSDH سخنگوی لیز Sharlot. “آنها در معرض.”

مقامات دولتی گفته اند مورد اعداد plateauing حتی به عنوان گزارش مرگ و میر و موارد همچنان به افزایش است. دولت گزارش 32 مرگ و میر در هر روز سهشنبه و چهارشنبه به بالاترین اعداد به تاریخ. پنج نفر از 32 مرگ و میر گزارش روز شنبه شد و بنا به گزارش ها از هفته زودتر و در حال حاضر تنها تعیین می شود به عنوان coronavirus مرتبط است.

می سی سی پی در صدر 1,000 موارد در خانه های پرستاری در سراسر کشور در روز چهارشنبه. جمعه دیدم یکی دیگر از افزایش, با 1,091 موارد گزارش شده و 175 مرگ و میر.

Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان با 112 موارد و 25 مرگ و میر. با 41 و میر کل شهرستان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور است.

اولین شیوع و مرگ گزارش شده در می سی سی پی جانبازان خانه در اوایل این هفته با 19 ساکنان و 12 نفر تست مثبت در کاسکیوسکوو.

خانه های سالمندان در معرض خطر: Coronavirus بازدید می سی سی پی را آسیب پذیر در خانه های سالمندان. چه انجام می شود ؟

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

Sharlot نیز گذاشته چگونه مرگ و میر هستند که به عنوان طبقه بندی شده COVID-19 مرگ و میر.

“COVID-19 مرگ و میر گزارش شده توسط خو یش و بیمارستان و بهداشت و درمان ارائه دهندگان گواهی مرگ و غیره” او گفت:. “اگر COVID-19 عاملی برای مرگ آن است که شمارش به عنوان یک COVID-19 مرگ است.

“برای مثال من COVID-19 و من از رفتن به ایمیل من و ماشین من و من بلانت نیروی صدمات و مرگ من. این می تواند یک COVID-19 مرگ است. اگر من یک تومور مغزی, اما COVID-19 و توسعه ذات الریه و مرگ مرگ است که شمارش به عنوان یک COVID-19 مرگ است. مهم این است که این یک عامل کمک به مرگ است.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه با خیال راحت تمیز کردن ماشین خود را داخلی از COVID-19

برآورد 4,421 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>