کروناویروس در می سی سی پی: 14 مرگ و میر و 204 مورد جدید گزارش شده در شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد 14 اضافی مرگ و میر و 204 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی در جمعه آوردن این دولت در مجموع موارد به 4,716 با 183 مرگ و میر. این موارد جدید بر روی پاشنه از روز یکشنبه بیشترین تعداد موارد جدید در یک روز 300.

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 همچنان به افزایش, وزارت بهداشت و درمان به مقامات هشدار می دهند کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” MSDH گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

Coronavirus است به طور نامتناسبی آفریقایی Mississippians.

بیماری همه گیر کوروناویروس: ما در حال پاسخ دادن به سوالات شما

نه تنها آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 51.3 درصد از موارد مثبت در دولت و 63.9 درصد از مرگ و میر به تاریخ به روز سه شنبه, 2,419 از موارد تایید شده و 117 میلادی به آمریکایی های آفریقایی تبار.

در هفت نفر از نه دسته بندی های مختلف برای بیماری های زمینه ای مانند بیماریهای قلبی عروقی و دیابت و فشار خون آمریکایی های آفریقایی تبار بودند منفی نهفته است. برای مثال با توجه به MSDH اطلاعات 101 Mississippians که درگذشت از coronavirus تا به حال زمینه ای قلبی و عروقی بیماری است. از کسانی که 66 شدند و 35 ،

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 229.

دولت همچنین گزارش 79 شیوع بیماری در خانه های سالمندان که از دوشنبه. Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد از شیوع بیماری با 9 پس Hinds شهرستان با 6. با توجه به MSDH “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.”

MSDH کاهش یافته است به نام خانه سالمندان با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

Hinds شهرستان 357 مورد تأیید بالاترین تعداد در دولت است. DeSoto County دارای 239 دوم بیشترین تعداد است. Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود داشته است 2,501,156 موارد تایید شده در سراسر جهان با 171,810 مرگ و میر. در ایالات متحده وجود داشته است 788,920 مورد تأیید و 42,458 مرگ و میر. بیش از 4 میلیون نفر آزمایش شده است و تا کنون در ایالات متحده آمریکا

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>