کروناویروس در می سی سی پی: 15 جدید, مرگ و میر, 393 مورد گزارش دوشنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش جدید 15 کشته و 393 موارد اضافی از coronavirus دوشنبه آوردن این دولت در مجموع به 10,483 موارد با 480 مرگ و میر.

به عنوان اعداد به طور پیوسته افزایش می سی سی پی پیشی گرفتن از 200 مرگ در خانه سالمندان شنبه. چهارشنبه وزارت امور خارجه در صدر 10,000 موارد تایید شده.

پنج شنبه, MSDH گزارش 1,345 مجموع موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات و 224 مرگ و میر.

اولین شیوع و مرگ گزارش شده در می سی سی پی جانبازان خانه هفته گذشته با 19 ساکنان و 12 نفر تست مثبت در کاسکیوسکوو.

Lauderdale شهرستان همواره دارای بالاترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های پرستاری; پنجشنبه MSDH گزارش 135 مورد و 27 مرگ و میر. این شهرستان با جمعیت بیش از 74,000 ساکنان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور با 45 و میر گزارش شده.

Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور دارای بالاترین تعداد موارد COVID-19 با 717 موارد تایید شده. مدیسون کانتی است و دوم بیشترین تعداد موارد تایید شده با 502.

Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

خانه های سالمندان در معرض خطر: Coronavirus بازدید می سی سی پی را آسیب پذیر در خانه های سالمندان. چه انجام می شود ؟

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه با خیال راحت تمیز کردن ماشین خود را داخلی از COVID-19

برآورد 6,268 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>