کروناویروس در می سی سی پی: 16 جدید, مرگ و میر, 263 موارد جدید گزارش روز شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش 16 جدید مرگ و میر و 263 موارد اضافی از coronavirus در جمعه آوردن این دولت در مجموع به 11,967 موارد با 570 مرگ و میر.

همچنین روز شنبه وزارت بهداشت گزارش 1,568 مجموع موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات در دولت با 281 مرگ و میر.

Lauderdale شهرستان همواره دارای بالاترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان. این اداره در روز چهارشنبه گزارش داد 162 موارد و 28 مرگ و میر. این شهرستان با جمعیت بیش از 74,000 ساکنان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور با 46reported مرگ و میر ناشی از COVID-19.

Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

که در خانه های سالمندان?: دولت بهداشت و درمان آژانس نمی گویند

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

برآورد 7,681 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>