کروناویروس در می سی سی پی: 1600 در موارد جدید, 40 جدید مرگ و میر بیش از پنج روز

لدگر | No comments

دوشنبه, پس از روز از “مسائل فنی” است که ایجاد یک وقفه در انتشار روزانه از coronavirus اعداد می سی سی پی گزارش 1,646 موارد جدید COVID-19 و 40 مرگ و میر بیش از یک دوره پنج روز.

این شماره ها از ژوئن 17 تا 21 ژوئن نسبت به می سی سی پی وزارت بهداشت. دو از 40 میر بين 25 مه و ژوئن 7 و مشخص شد از گواهی فوت ،

همانطور که از روز دوشنبه در دسترس اطلاعات 485 نفر بستری در سی سی پی با توجه به COVID-19 و 225 بیمارستان بستری شد مشکوک به COVID-19.

تعداد کل coronavirus موارد از مارس 11 در حال حاضر 22,287 با 978 مرگ و میر.

Coronavirus اطلاعات تاخیر

جمعه, می سی سی پی امور خارجه وزارت بهداشت در زمان به رسانه های اجتماعی به “عذر خواهی بابت وقفه در COVID-19 داده است.”

“تا زمانی که ما قادر به موثر حل و فصل مسائل با میراث ما, نرم افزار گزارش های دقیق در دسترس نخواهد بود. ما ادامه خواهد داد به ارائه روزانه مورد شمارش و مرگ و میر در وب سایت ما.”

بعد از ظهر دوشنبه این موضوع به نظر می رسد به حل و فصل به عنوان داده های جدید منتشر شد و MSDH وب سایت به روز شد. بدون توضیح بیشتر برای داده های مرور داده شد. همانطور که از روز دوشنبه در دسترس اطلاعات 485 نفر بستری در سی سی پی با توجه به COVID-19 و 225 بیمارستان بستری شد مشکوک به COVID-19.

CDC به روز رسانی دستورالعمل ماسک

CDC است که انتظار می رود به روز رسانی توصیه های خود را در پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, یک مقام ارشد سی ان ان گفت.

دولت وزارت بهداشت افسر دکتر توماس دابز بارها خواست Mississippians به پوشیدن ماسک به عنوان coronavirus اعداد همچنان به صعود. هفته گذشته دابز ابراز نا امیدی در مورد عدم مردم با پوشیدن ماسک و گفت: “سر من درد است از کوبیدن آن بر روی دیوار — پوشیدن ماسک, فاصله اجتماعی, آیا جرم کرده است.”

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>