کروناویروس در می سی سی پی: 17 جدید, مرگ و میر, 273 مورد جدید گزارش روز شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش 17 اضافی مرگ و میر و 273 مورد جدید از coronavirus در جمعه آوردن این دولت در مجموع به 13,731 موارد با 652 مرگ و میر.

همچنین در روز سه شنبه وزارت بهداشت گزارش 121 شیوع و 1,727 مجموع موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات در دولت با 332 مرگ و میر. بیش از نیمی از تمام مرگ و میر ناشی از ویروس های بنیادی بازگشت به خانه های سالمندان.

Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان. گروه گزارش 181 موارد و مرگ و میر 37 سه شنبه بدون تغییر از دوشنبه. این شهرستان با جمعیت بیش از 74,000 ساکنان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور با 56 و میر گزارش شده از COVID-19.

که خانه های پرستاری شیوع? دولت بهداشت و درمان آژانس نمی گویند

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور دارای بالاترین تعداد موارد COVID-19 با 904 مورد تأیید. Madison County دیده است یک موج اخیر موارد و در حال حاضر سومین شماره در دولت با 675 موارد تایید شده.

Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

برآورد 7,681 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>