کروناویروس در می سی سی پی: 177 موارد جدید, 8 مرگ و میر گزارش روز شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد 177 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی سهشنبه و هشت اضافی مرگ و میر آوردن این دولت در مجموع موارد به 1,915 با 59 مرگ و میر.

این MSDH همچنین گزارش داده ها بر روی شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا خانه های سالمندان شنبه. با توجه به بخش “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.”

وجود 38 شیوع بیماری در خانه های پرستاری در 29 استان ها در سراسر کشور.

شیوع گزارش شده در دراز مدت مراقبت از مراکز زیر شهرستانهای: Adams, Amite, بولیوار (2), Calhoun, Chickasaw, Forrest, Hancock, (2), Harrison, Hinds (2) Jackson, Lauderdale, (3), Leflore, Lincoln, Madison, ماریون مارشال, Monroe, (2), نیوتن, Oktibbeha (2) مروارید رودخانه (2), Pike, Prentiss (2), Scott Smith, Tunica اتحادیه وارن واشنگتن و Wilkinson.

MSDH کاهش یافته است به نام خانه سالمندان با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

با 169 تایید COVID-19 موارد Hinds شهرستان است که اکثر موارد در دولت است. دسوتو در حال حاضر دومین شماره 140.

شهرستان گرین گزارش اولین مورد دوشنبه آوردن کل شهرستانهای استان به 80 82 با موارد.

مرگ و میر گزارش شده در Amite, بولیوار (2), Chickasaw (2), Choctaw, Coahoma, دسوتو, Forrest, Hancock, (2), Harrison (3), هولمز (3), Humphreys, Jackson, (5), Lafayette, Lamar, Lauderdale, (3), Lee (2), Leflore (4) قرمز (2) Marshall, مونرو, Montgomery, Oktibbeha, Panola مروارید رودخانه (3), پری, Pontotoc, Rankin, Sunflower, Tippah (3), Tunica, واشنگتن, Webster, Wilkinson (3) و Yazoo شهرستانهای استان است.

دولت اولین مورد گزارش شده در مارس 11, یک فارست شهرستان مردی که تا به حال سفر به فلوریدا.

وزارت بهداشت به روز رسانی تعدادی از موارد یک بار در روز. نتایج حاصل از آزمایش های انجام شده توسط بخش خصوصی و آزمایشگاه.

از سه شنبه به دولت بهداشت و درمان آزمایشگاه تا به حال انجام شده 6,568 coronavirus آزمون با 650 نتایج مثبت است. بیش از 14,000 آزمایشات انجام شده توسط ارائه دهندگان دیگر.

Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی جدید پناهگاه در محل سفارش

ایالات متحده تا به حال بیش از 368,000 COVID-19 عفونت و بیش از 11 ، 000 مرگ و میر ناشی از صبح روز سه شنبه. موارد تایید شده اما یک تابع تست. وجود دارد بیش از 1,360,000 موارد تایید شده در سراسر جهان از صبح روز سه شنبه بیش از 75 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>