کروناویروس در می سی سی پی: 22 جدید, مرگ و میر, 262 موارد گزارش شده پنج شنبه به عنوان رستوران بازگشایی

لدگر | No comments

به عنوان رستوران در سراسر کشور مجاز به بازگشایی با محدودیت پنج شنبه های می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش 22 جدید مرگ و میر و 262 موارد اضافی آوردن دولت به 8,686 مجموع موارد با 396 مرگ و میر.

مقامات دولتی گفته اند مورد اعداد plateauing حتی به عنوان گزارش مرگ و میر در ادامه به افزایش است. دولت گزارش 32 مرگ و میر در هر روز سهشنبه و چهارشنبه به بالاترین شماره به تاریخ, اگر چه برخی از مرگ و میر شد بنا به گزارش ها از هفته زودتر و در حال حاضر تنها تعیین می شود به عنوان coronavirus مرتبط است.

در حالی که شهرداران در جکسون و هتیزبرگ را انتخاب کرده اند برای حفظ و رستوران ها بسته شده و با وجود OK از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز بسیاری از رستوران ها در جای دیگر است که می تواند باز کردن را انتخاب کرده اند به انجام این کار به عنوان یک ماده در بقای مالی.

ناتان گلن همکاری صاحب دو رستوران Rooster و ریحان است. خروس را واقع در جکسون بسته است و گلن در نظر گرفتن زمان برای انجام یک تمیز…. ریحان دارای سه مکان — دو در جکسون و یکی در ریجلند. پنجشنبه ریجلند محل باز برای هر دو محیط داخلی و فضای باز ناهار خوری. سرور را به پوشیدن ماسک و anoyone که می آید در تماس با مواد غذایی می پوشند, دستکش, او گفت:.

این رستوران دارای چهار غرفه در داخل اما گلن بسته شده است دو برای حفظ فاصله اجتماعی بین مشتریان. این صندلی در فضای باز نیز فاصله در منافع ایمنی, او گفت:. گلن گفت: کسب و کار ثابت باقی مانده است و با منظقه و سفارشات آنلاین اما او انتظار هر کسی که به نشستن در داخل پنج شنبه.

در حالی که فروشگاه ها و رستوران ها شروع به باز کردن درهای خود را, کسانی که در داخل خانه های پرستاری همچنان به شدت تحت تاثیر ویروس — می سی سی پی در صدر 1,000 موارد در خانه های پرستاری در سراسر کشور در روز چهارشنبه. پنج شنبه شاهد یکی دیگر از افزایش, با 1,037 موارد و 169 مرگ و میر گزارش شده است.

Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان با 113 مورد و 25 مرگ و میر. با 40 مرگ و میر کل شهرستان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور است.

چهار شنبه, اولین شیوع و مرگ گزارش شده در می سی سی پی جانبازان با 19 ساکنان و 12 نفر تست مثبت در کاسکیوسکوو.

خانه های سالمندان در معرض خطر: Coronavirus بازدید می سی سی پی را آسیب پذیر در خانه های سالمندان. چه انجام می شود ؟

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

کودکان هستند که تحت تاثیر این ویروس به عنوان به خوبی. به عنوان تعدادی از کودکان که تست مثبت برای coronavirus ادامه به افزایش MSDH مقامات گفت: روز شنبه بعد از ظهر وجود دارد شیوع بیماری در مهد کودک.

“نوزادان توانید ویروس درست مثل بقیه ما” گفت: MSDH سخنگوی لیز Sharlot. “آنها در معرض.”

تعداد کودکانی که آزمایش مثبت بود بلافاصله به روز پنج شنبه صبح. چهار شنبه, 334 کودکان زیر سن 18 آزمایش مثبت برای کوروناویروس. از کسانی که 334, 29 شد نوزادان. یازده کودکان زیر 18 سال در حال حاضر در بیمارستان بستری است. دوشنبه, 286 کودکان آزمایش مثبت است.

Sharlot نیز گذاشته چگونه مرگ و میر هستند که به عنوان طبقه بندی شده COVID-19 مرگ و میر.

“COVID-19 مرگ و میر گزارش شده توسط خو یش و بیمارستان و بهداشت و درمان ارائه دهندگان گواهی مرگ و غیره” او گفت:. “اگر COVID-19 عاملی برای مرگ آن است که شمارش به عنوان یک COVID-19 مرگ است.

“برای مثال من COVID-19 و من از رفتن به ایمیل من و ماشین من و من بلانت نیروی صدمات و مرگ من. این می تواند یک COVID-19 مرگ است. اگر من یک تومور مغزی, اما COVID-19 و توسعه ذات الریه و مرگ مرگ است که شمارش به عنوان یک COVID-19 مرگ است. مهم این است که این یک عامل کمک به مرگ است.”

اطلاعات اضافی انتظار می رود که منتشر شد بعد پنج شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه با خیال راحت تمیز کردن ماشین خود را داخلی از COVID-19

برآورد 4,421 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 همچنان به افزایش, وزارت بهداشت و درمان به مقامات هشدار می دهند کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” MSDH گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>