کروناویروس در می سی سی پی: 27 جدید, مرگ و میر, 272 موارد جدید گزارش روز شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش 27 جدید مرگ و میر و 272 موارد اضافی از coronavirus در جمعه آوردن این دولت در مجموع به 11,704 موارد با 554 مرگ و میر.

همچنین روز سه شنبه وزارت بهداشت گزارش 1,534 مجموع موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات در دولت با 271 مرگ و میر.

Lauderdale شهرستان همواره دارای بالاترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان. این اداره در روز سه شنبه گزارش داد 159 موارد و 28 مرگ و میر. این شهرستان با جمعیت بیش از 74,000 ساکنان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور با 46 و میر گزارش شده از COVID-19.

Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور دارای بالاترین تعداد موارد COVID-19 با 786 موارد تایید شده. Madison County دیده است یک موج اخیر موارد و در حال حاضر سومین شماره در دولت با 561 موارد تایید شده.

Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

که در خانه های سالمندان?: دولت بهداشت و درمان آژانس نمی گویند

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>