کروناویروس در می سی سی پی: 300 new موارد 7 و میر گزارش یکشنبه

لدگر | No comments

در بیشترین تعداد موارد گزارش شده برای یک روز هنوز, می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد 300 مورد جدید از coronavirus در می سی سی پی در روز یکشنبه و هفت اضافی مرگ و میر آوردن این دولت در مجموع موارد به 4,274 با 159 مرگ و میر.

این ویروس به طور نامتناسبی آفریقایی Mississippians.

در اوایل این هفته MSDH آغاز شد از جمله بیشتر دولت coronavirus آمار مربوط به مسابقه. نه تنها آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 55.8 درصد از موارد مثبت در دولت و 62.9 درصد از مرگ و میر به تاریخ یکشنبه, 2,203 دفاع کرد گرفته شد از موارد تایید شده و 100 میلادی به آمریکایی های آفریقایی تبار.

در هفت نفر از نه دسته بندی های مختلف برای بیماری های زمینه ای مانند بیماریهای قلبی عروقی و دیابت و فشار خون آمریکایی های آفریقایی تبار بودند منفی نهفته است. برای مثال با توجه به MSDH اطلاعات 84 Mississippians که درگذشت از coronavirus تا به حال زمینه ای قلبی و عروقی بیماری است. از کسانی که 84, 56 شدند و 28 نفر سفید.

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 221.

دولت همچنین گزارش 69 شیوع بیماری در خانه های سالمندان در روز یکشنبه ، Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد از شیوع بیماری با هفت و پس از Hinds شهرستان با پنج. با توجه به MSDH “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.”

MSDH کاهش یافته است به نام خانه سالمندان با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

Hinds شهرستان 337 مورد تأیید بالاترین تعداد در دولت است. DeSoto County دارای 234 دوم بیشترین تعداد است. Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ، چهار شنبه, می سی سی پی رسید بیش از 3000 مورد تأیید و بیش از 100 تایید coronavirus مربوط به مرگ و میر.

از صبح روز یکشنبه وجود داشته است 2,347,875 موارد تایید شده در سراسر جهان با 161,402 مرگ و میر. در ایالات متحده وجود داشته است 735,287 مورد تأیید و 39,090 مرگ و میر.

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>