کروناویروس در می سی سی پی: 5 جدید, مرگ و میر, 173 موارد گزارش روز دوشنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش, پنج کشته و 173 موارد اضافی از coronavirus دوشنبه آوردن این دولت در مجموع به 9,674 موارد با 435 مرگ و میر.

اخیر پنج مرگ و میر گزارش شده در Adams Itawamba, Lauderdale, Leake و Neshoba شهرستانهای استان است.

در هفته گذشته, می سی سی پی در صدر 1,000 موارد در خانه های پرستاری در سراسر کشور. دوشنبه MSDH گزارش 1,223 مجموع موارد و 193 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات.

اولین شیوع و مرگ گزارش شده در می سی سی پی جانبازان خانه هفته گذشته با 19 ساکنان و 12 نفر تست مثبت در کاسکیوسکوو.

Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان با 120 مورد و 26 مرگ و میر. این شهرستان با جمعیت بیش از 74,000 ساکنان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور با 44 و میر گزارش شده.

Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در دولت, دوباره, دارای بالاترین تعداد موارد COVID-19 با 675 موارد تایید شده. Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

خانه های سالمندان در معرض خطر: Coronavirus بازدید می سی سی پی را آسیب پذیر در خانه های سالمندان. چه انجام می شود ؟

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه با خیال راحت تمیز کردن ماشین خود را داخلی از COVID-19

برآورد 6,268 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>