کروناویروس در می سی سی پی: 6 جدید, مرگ و میر, 209 موارد گزارش جمعه

لدگر | No comments

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد جمعه 209 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی و شش اضافی مرگ و میر آوردن این دولت در مجموع موارد به 2,469 با 82 مرگ و میر.

آمار نشان می دهد آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند بیش از 54 درصد از موارد مثبت در دولت و بیش از 67 درصد از مرگ و میر به تاریخ.

این MSDH همچنین گزارش داده ها بر روی شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا خانه های سالمندان پنج شنبه. با توجه به بخش “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.”

وجود 47 شیوع بیماری در خانه های پرستاری در 32 استان ها در سراسر کشور.

شیوع گزارش شده در دراز مدت مراقبت از مراکز زیر شهرستانهای: Adams (2), Amite, بولیوار (2), Calhoun, Chickasaw, Clarke, فارست, Hancock, (2), Harrison (2), Hinds (3) Jackson, Jefferson, جونز, Lauderdale, (4), Leflore, Lincoln (2), Madison, Marion, Monroe, (2), نیوتن, Oktibbeha (2) مروارید رودخانه (2), Pike, Prentiss (2), Scott اسمیت, Tippah, Tunica اتحادیه وارن واشنگتن (2) و Wilkinson.

شکسته که از پنج شنبه شب, 54 درصد از Mississippians باید آزمایش مثبت نسبت به 35 درصد از سفید Mississippians. “دیگر” باعث می شود تا 10 درصد با توجه به MSDH.

از کسانی که فوت کرده اند, از ویروس, سیاه Mississippians را تا 71 درصد. سفید Mississippians را تا 29 درصد است.

شصت و سه فرزند در دولت در حال حاضر coronavirus. همانطور که از دوشنبه در 6 p. m., 15 کودکان سنین 1 تا 5 تا به حال آزمایش مثبت در حالی که یکی دیگر از 16 کودکان سنین 6 تا 10 آزمایش مثبت است. سی و دو فرزند سنین 11-17 باید آزمایش مثبت است.

سه فرزند زیر 18 سال بستری شده اند.

کسانی که در رده سنی 60-69 را تشکیل می دهند بیشترین تعداد بستری در کشور با 139 موارد است.

با 219 تایید COVID-19 موارد Hinds شهرستان است که اکثر موارد در دولت است. دسوتو در حال حاضر دومین شماره 158.

Issaquena در حال حاضر تنها باقی مانده شهرستان در دولت است که نه تایید کرده اند coronavirus موارد است.

مرگ و میر گزارش شده در Adams Amite, بولیوار (3), Chickasaw (2), Choctaw, Clarke, Coahoma, دسوتو فارست (2), Hancock, (5), Harrison (4), Hinds (2), هولمز (3), Humphreys, Jackson, (5), Lafayette, Lamar, Lauderdale, (6), Lee (2), Leflore (4) لینکلن (3) قرمز (2) Marshall, مونرو, Montgomery, Oktibbeha, Panola, رودخانه مروارید (4), پری, Pike, Pontotoc, رنکین (2), اسمیت, Sunflower, Tippah (6), Tunica واشنگتن (2), Webster, Wilkinson (3) و Yazoo شهرستانهای استان است.

دولت اولین مورد گزارش شده در مارس 11, یک فارست شهرستان مردی که تا به حال سفر به فلوریدا.

وزارت بهداشت به روز رسانی تعدادی از موارد یک بار در روز. نتایج حاصل از آزمایش های انجام شده توسط بخش خصوصی و آزمایشگاه.

از 6 بعد از ظهر پنجشنبه به دولت بهداشت و درمان آزمایشگاه تا به حال انجام شده 7,730 coronavirus آزمون با 821 نتایج مثبت است. بیش از 14,000 آزمایشات انجام شده توسط ارائه دهندگان دیگر.

Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی جدید پناهگاه در محل سفارش

ایالات متحده تا به حال بیش از 466,000 COVID-19 عفونت و بیش از 16,000 مرگ و میر ناشی از صبح روز جمعه. موارد تایید شده اما یک تابع تست. وجود دارد بیش از 1,600,000 موارد تایید شده در سراسر جهان روز جمعه بیش از 96,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>