کروناویروس در می سی سی پی: 663 موارد با 13 مرگ و میر

لدگر | No comments

دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد 84 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی, شنبه, آوردن دولت را در مجموع به 663 در 71 82 شهرستان با 13 مرگ و میر.

مرگ گزارش شده در دسوتو, Hancock, Harrison, هلمز, Lee Perry, Rankin, Sunflower, Tippah, Tunica وبستر و Wilkinson شهرستانهای استان است.

دولت اول presumptive مورد گزارش شده در مارس 11, یک فارست شهرستان مردی که تا به حال سفر به فلوریدا.

وزارت بهداشت به روز رسانی تعدادی از موارد یک بار در روز. نتایج حاصل از آزمایش های انجام شده توسط بخش خصوصی و آزمایشگاه, اما تعدادی از تست های گزارش شده در حال آنهایی که انجام شده تنها توسط MSDH بهداشت عمومی آزمایشگاه. خصوصی labs نیست گزارش خود را تست اعداد.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

ایالات متحده رسید گذشته چین و ایتالیا شنبه به, تبدیل, ترین سیاره آلوده کشور است. ایالات متحده آمریکا به حال 104,837 COVID-19 عفونت و 1,711 مرگ و میر ناشی از صبح روز شنبه. موارد تایید شده اما یک تابع تست.

در سراسر جهان مورد تایید coronavirus شد و در 607,965 شنبه و وجود دارد 28,125 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>