کروناویروس در می سی سی پی: 7 جدید, مرگ و میر, 327 موارد گزارش روز دوشنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت اعلام کرد 7 اضافی 327 مرگ و میر و موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی, دوشنبه آوردن این دولت در مجموع موارد به 7,877 با 310 مرگ و میر.

شماره جدید دنبال جمعه رکورد گزارش که نشان داد 397 موارد جدید و 20 مرگ و میر پس از وزارت بهداشت و درمان گزارش دولت اولین مورد در تاریخ 11 مارس.

برآورد 4,421 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

این گروه همچنین گزارش 915 موارد در خانه های پرستاری در سراسر کشور با 125 مرگ و میر. Lauderdale شهرستان دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان با 100 مورد و 14 مرگ و میر.

خانه های سالمندان در معرض خطر: Coronavirus بازدید می سی سی پی را آسیب پذیر در خانه های سالمندان. چه انجام می شود ؟

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 همچنان به افزایش, وزارت بهداشت و درمان به مقامات هشدار می دهند کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” MSDH گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Coronavirus است به طور نامتناسبی آمریکایی های آفریقایی تبار.

آمریکایی های آفریقایی تبار در می سی سی پی را تشکیل می دهند 56.6 درصد از موارد مثبت و 57 درصد از مرگ و میر به تاریخ. همانطور که از دوشنبه 4,070 از موارد تایید شده و 176 مرگ آمریکایی های آفریقایی تبار بودند.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 339.

Mississippians در محدوده سنی 40-49 بالاترین تعداد موارد با 1,397 به دنبال 1,356 موارد از کسانی که در 50 تا 59 محدوده سنی.

همانطور که از دوشنبه 286 کودکان زیر سن 18 آزمایش مثبت برای coronavirus 25 که نوزادان. نه کودکان زیر 18 سال در بیمارستان بستری هستند.

زنان را تا 59 درصد از موارد تایید شده در دولت با مردان ساخت تا 40 درصد است.

Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور نیز دارای بالاترین تعداد موارد COVID-19 با 542 موارد تایید شده. Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>