کروناویروس در می سی سی پی: 8 مرگ و میر 259 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت اعلام کرد هشت اضافی مرگ و میر و 259 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی در پنجشنبه آوردن این دولت در مجموع موارد به 5,153 با 201 مرگ و میر.

این موارد جدید از روز یکشنبه بیشترین تعداد موارد جدید در یک روز 300.

دولت همچنین گزارش 74 شیوع بیماری در مجموع 515 موارد در خانه های سالمندان به عنوان پنج شنبه. Lauderdale شهرستان دارای بالاترین تعداد نه با شیوع و 69 مورد و پس از Hinds شهرستان با شش شیوع و نه موارد است. Lincoln County گزارش با 41 موارد با شیوع و شهرستان مونرو 44 موارد بیش از دو شیوع است.

سایر استان ها گزارش شده کمتر شیوع و موارد ،

با توجه به MSDH “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.”

MSDH کاهش یافته است به نام خانه های سالمندان و دیگر امکانات با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 همچنان به افزایش, وزارت بهداشت و درمان به مقامات هشدار می دهند کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” MSDH گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Coronavirus است به طور نامتناسبی آفریقایی Mississippians.

نه تنها آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 52.7 درصد از موارد مثبت در دولت و 62.7 درصد از مرگ و میر به تاریخ به عنوان روز پنج 2,718 از موارد تایید شده و 126 مرگ آمریکایی های آفریقایی تبار بودند.

بیماری همه گیر کوروناویروس: ما در حال پاسخ دادن به سوالات شما

در دراز مدت مراقبت از امکانات اعداد چرخش در جهت مخالف. از 515 موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات 306 سفید 180 سیاه و 16 سایر نژادها می باشد. سیزده بیشتر تحت بررسی هستند.

شصت و پنج نفر فوت کرده اند از coronavirus در دراز مدت مراقبت از امکانات. از کسانی که 44 بودند سفید و 21 شد ،

نیاز به کمک دارید ؟ Pine Grove مجموعه ایالت COVID-19 اضطراب کمک خط

در هفت نفر از نه دسته بندی های مختلف برای بیماری های زمینه ای مانند بیماریهای قلبی عروقی و دیابت و فشار خون آمریکایی های آفریقایی تبار بودند منفی نهفته است. برای مثال با توجه به MSDH اطلاعات 114 Mississippians که درگذشت از coronavirus تا به حال زمینه ای قلبی و عروقی بیماری است. از کسانی که 75 بود سیاه و 39 ،

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 250.

Hinds شهرستان 383 مورد تأیید بالاترین تعداد در دولت است. DeSoto County دارای 252 دوم بیشترین تعداد است. Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

همانطور که از پنج شنبه صبح وجود داشته است 2,645,092 موارد تایید شده در سراسر جهان با 184,268 مرگ و میر. در ایالات متحده وجود داشته است 842,624 مورد تأیید و 46,785 مرگ و میر. نزدیک به 4.5 میلیون نفر آزمایش شده است و تا کنون در ایالات متحده آمریکا

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>