کروناویروس در می سی سی پی: 8 مرگ و میر 281 مورد جدید گزارش شده در جمعه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت اعلام کرد هشت اضافی مرگ و میر و 281 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی در جمعه آوردن این دولت در مجموع موارد به 5,434 با 209 مرگ و میر.

این موارد جدید از روز یکشنبه بیشترین تعداد موارد جدید در یک روز 300.

دولت همچنین گزارش 74 شیوع بیماری در مجموع 552 موارد در خانه های سالمندان به عنوان جمعه شهرستان Lauderdale دارای بالاترین تعداد نه با شیوع و 65 مورد به دنبال Hinds شهرستان با شش شیوع و 10 مورد. Lincoln County گزارش شده 44 مورد با سه شیوع و مونرو شهرستان 49 موارد بیش از دو شیوع است.

سایر استان ها گزارش شده کمتر شیوع و موارد ،

با توجه به MSDH “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.”

MSDH کاهش یافته است به نام خانه های سالمندان و دیگر امکانات با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 همچنان به افزایش, وزارت بهداشت و درمان به مقامات هشدار می دهند کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” MSDH گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Coronavirus است به طور نامتناسبی آفریقایی Mississippians.

نه تنها آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 52.6 درصد از موارد مثبت در دولت و 61.2 درصد از مرگ و میر به تاریخ به عنوان جمعه 2,860 از تایید موارد و 128 مرگ آمریکایی های آفریقایی تبار بودند.

بیماری همه گیر کوروناویروس: ما در حال پاسخ دادن به سوالات شما

در دراز مدت مراقبت از امکانات اعداد چرخش در جهت مخالف. از 552 موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات و 328 سفید, 196 سیاه و 18 سایر نژادها می باشد. ده بیشتر تحت بررسی هستند.

شصت و هشت نفر کشته شده اند از coronavirus در دراز مدت مراقبت از امکانات. از کسانی که 47 سفید و 21 شد ،

نیاز به کمک دارید ؟ Pine Grove مجموعه ایالت COVID-19 اضطراب کمک خط

در هفت نفر از نه دسته بندی های مختلف برای بیماری های زمینه ای مانند بیماریهای قلبی عروقی و دیابت و فشار خون آمریکایی های آفریقایی تبار بودند منفی نهفته است. برای مثال با توجه به MSDH داده 121 Mississippians که درگذشت از coronavirus تا به حال زمینه ای قلبی و عروقی بیماری است. از کسانی که 78 بودند و 43 ،

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 252.

Hinds شهرستان 401 مورد تأیید بالاترین تعداد در دولت است. Lauderdale شهرستان 268 دوم بیشترین تعداد است. Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

از صبح روز جمعه وجود داشته است 2,736,979 موارد تایید شده در سراسر جهان با 192,125 مرگ و میر. در ایالات متحده وجود داشته است 870,468 مورد تأیید و 50,031 مرگ و میر. بیش از 4.6 میلیون 4,692,797 تست شده اند تا کنون در ایالات متحده آمریکا

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>