کروناویروس در می سی سی پی: 9 جدید, مرگ و میر, 247 مورد جدید گزارش یکشنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی وزارت بهداشت گزارش شده و نه جدید از مرگ و میر و 247 موارد جدیدی از کروناویروس در یکشنبه آوردن این دولت در مجموع به 13,252 موارد با 625 مرگ و میر.

همچنین توصیه وزارت بهداشت گزارش 1,683 مجموع موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات در دولت با 315 مرگ و میر.

Lauderdale شهرستان همواره دارای بالاترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان. این اداره در روز یکشنبه گزارش 181 موارد و 36 مرگ و میر. این شهرستان با جمعیت بیش از 74,000 ساکنان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور با 55 و میر گزارش شده از COVID-19.

که خانه های پرستاری شیوع? دولت بهداشت و درمان آژانس نمی گویند

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور دارای بالاترین تعداد موارد COVID-19 با 893 موارد تایید شده. Madison County دیده است یک موج اخیر موارد و در حال حاضر سومین شماره در دولت با 654 موارد تایید شده.

Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از زمان بستری شدن در بیمارستان با 474 موارد است. کسانی که در 70-79 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد مرگ و میر با 172 عنوان از یکشنبه.

Mississippians در محدوده سنی 18-29 بالاترین تعداد موارد تایید شده با 2,254. کسانی که در 40 تا 49 محدوده سنی باید دومین با 2,246 موارد تایید شده.

زیر 18 سنی پایه است که تنها گروهی که تا به حال نه یک coronavirus مرگ است.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

برآورد 7,681 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

برای دیدن آخرین شماره از coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد اینجا را کلیک کنید.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

تماس با ویلتون جکسون در [email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>