کروناویروس در می سی سی پی: 97 موارد جدید شش و میر گزارش روز شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد 97 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی روز شنبه و شش اضافی مرگ و میر آوردن این دولت در مجموع موارد به 1,455 با 35 مرگ و میر.

این MSDH همچنین گزارش داده ها بر روی شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا خانه های سالمندان شنبه. با توجه به بخش “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.”

وجود 30 شیوع بیماری در خانه های پرستاری در 25 استان ها در سراسر کشور.

شیوع گزارش شده در دراز مدت مراقبت از مراکز زیر شهرستانهای: Adams, Amite, بولیوار, Calhoun, Chickasaw, Forrest, Hancock, (2), Harrison, Hinds (2) Jackson, Lauderdale, (3), Leflore, Lincoln, Madison, (2), Marion, Monroe, نیوتن, Oktibbeha, Pearl River, Prentiss, اسمیت, Tunica اتحادیه وارن و Yazoo.

MSDH کاهش یافته است به نام خانه سالمندان با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

با 140 تایید COVID-19 موارد Hinds شهرستان است که اکثر موارد در دولت است. دسوتو در حال حاضر دومین شماره 118.

مرگ و میر گزارش شده در Amite, بولیوار, Chickasaw, دسوتو, Hancock, Harrison, هولمز, Humphreys, Jackson, لافایت, Lee, Leflore, Marshall, مونرو, Montgomery, Panola Perry, Pontotoc, Rankin, Sunflower, Tippah, Tunica, Webster, Wilkinson و Yazoo شهرستانهای استان است. Harrison, Tippah و Wilkinson شهرستان باید گزارش سه مرگ و میر. Chickasaw شهرستان گزارش شده است ،

دولت اولین مورد گزارش شده در مارس 11, یک فارست شهرستان مردی که تا به حال سفر به فلوریدا.

وزارت بهداشت به روز رسانی تعدادی از موارد یک بار در روز. نتایج حاصل از آزمایش های انجام شده توسط بخش خصوصی و آزمایشگاه.

همانطور که از شنبه, دولت بهداشت و درمان آزمایشگاه تا به حال انجام شده 5,685 coronavirus آزمون. تعدادی از تست های انجام شده توسط آزمایشگاه خصوصی ارائه شد در روز شنبه.

Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی جدید پناهگاه در محل سفارش

پناهگاه-در-محل: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز دستور ایالت پناهگاه در محل به اثر را به جمعه

ایالات متحده تا به حال بیش از 278,000 COVID-19 عفونت و بیش از 7,100 مرگ و میر ناشی از صبح روز شنبه. موارد تایید شده اما یک تابع تست. وجود دارد بیش از 1,140,000 موارد تایید شده در سراسر جهان صبح روز شنبه و بیش از 60,000 مرگ و میربا توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>