کروناویروس در می سی سی پی: ‘بسیاری از موارد و مرگ و میر’ آمدن, دولت, سلامت افسر هشدار

لدگر | No comments

دولت را بالا متخصص بهداشت دکتر توماس دابز است بازبینی نگرانی از شیوع کروناویروس در می سی سی پی هشدار اخیر سنبله در موارد فقط می تواند از ابتدا به عنوان دولت انتقال به چه چیزی می تواند یک “فاجعه بار” قرار می گیرند.

ماه پیش دولت سلامت افسر — مانند مقامات بهداشتی در کشورهای دیگر — ترس از افزایش تصاعدی در موارد خواهد پایمال کردن سیستم بیمارستان, و آن را غیر ممکن است برای ارائه یک استاندارد و مناسب برای مراقبت از هر دو coronavirus و دیگر بیماران است.

سپس چند اقدامات بودند به محل قرار داده برای اولین بار توسط شهرستان و مسئولان شهرستان و بعد از آن توسط رژیم صهیونیستی. تیت ریوز برای کاهش گسترش ویروس. نتیجه این شد یک سیما از موارد جدید و یا یک “مسطح منحنی” به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان امیدوار بود.

‘وحشت’: به عنوان coronavirus موارد خروش در می سی سی پی, پزشکان ارائه وخیم دیدگاه

اما در حال حاضر بدون این محدودیت در محل و با بازگشایی کسب و کار, رویدادهای ورزشی و سرگرمی سالن دولت است دوباره شاهد افزایش موارد — که هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. آن می آید با وجود فرماندار سفارش — هنوز هم در اثر — برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و اجتماعی به دور است.

روزانه موارد پرش به بیش از 1000

سه شنبه و چهارشنبه در بخش بهداشت و درمان گزارش خود را دو بالاترین یک روز بالغ 611 و 526 موارد بود. و در روز پنج شنبه تعدادی از موارد سر به فلک کشید 1,092.

آنچه که: در اینجا آنچه که به عنوان coronavirus موارد خروش در می سی سی پی و چندین ایالت های جنوبی

ادامه داد: این نرخ دابز گفت: مجموع caseload می تواند “فاجعه بار” اثرات آن بر سیستم مراقبت های بهداشتی را افزایش بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور در حال حاضر مجهز به بیمار رسیدگی به چنین هجوم.

افرادی که نیاز به درمان پزشکی اورژانس خود را به استاندارد و مناسب مراقبت از آنها نیاز دارید و مرگ و میر ربطی به کروناویروس افزایش خواهد یافت. که عبور از حیطه دابز گفت: از تصادف قربانیان حملات قلبی است.

چه گریم واقعیت به نظر می رسد مانند: مراقبت از COVID-19 بیماران در بیمارستان می سی سی پی

“ما در حال رفتن به دیدن واقعا چیزهای بد, چیزهای بد … بسیاری از موارد و مرگ و میر. ما باید به مطمئن شوید که آنها دسترسی داشته باشند. است که به شدت در معرض تهدید است. کسی را نشان می دهد تا در یک ER و نمی خواهد مراقبت از آنها نیاز به دلیل سیستم کاملا غرق,” او گفت:

دابز با بیان این نگرانی در یک شنبه صبح صدای جیر جیر که در آن او با اشاره به تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در دولت شد و در تمام زمان بالا. توسط دوشنبه تعداد کل بیماران بستری شده بود در 536 تا 13 نفر از روز قبل.

یک خفه پیام در ماسک صورت

تا کنون در می سی سی پی, استفاده از یک, تقدیر بر روی صورت توصیه می شود اما هیچ ایالتی دستور به پوشیدن یک چیزی است که برخی از کشورهای دیگر را تصویب کرده اند و یا با توجه به جمعیت خود را.

دابز گفت: این اقدام می تواند مطرح شده توسط فرماندار در برخی از نقطه در آینده نزدیک. استان ها با خوشه های بزرگ شده اند و نیاز به پیگیری دقیق تر الزامات مورد نیاز از جمله جهانی دستور به پوشیدن ماسک صورت.

چند Mississippians با پوشیدن ماسک.: آن را باعث افزایش coronavirus موارد ؟

اما بدون یک ایالت دستور استفاده از ماسک صورت تبدیل شده اختیاری با برخی از استدلال آن را نقض حقوق اساسی و آزادیهای شخصی و به دیگران ادامه به تطهیر ویروس.

این مشکل بزرگتر دابز گفت: “آیا مردم را به رعایت دستورات موجود. ماسک نیاز “کمک خواهد کرد که یک تن” دابز اعتراف کرد اما هیچ تضمینی وجود ندارد از آن خواهد بود مگر اینکه به دنبال اجرای گذاشتم.

“از آنجا که ما فاقد صبر و نظم و انضباط به انجام این کارهای ساده ما می رویم به دیدن واقعا چیزهای بد. چیزهای بد اتفاق می افتد در حال حاضر ما تبدیل به یک کمی از خود راضی و شاید کمی بی حس به وحشت از coronavirus,” او گفت:.

ماسک پیام نیز خفه زمانی که دولت به نمایندگان اصلا به دنبال توصیه های خود را به عنوان شاهد در سیمپسون شهرستان معاون James بلر مراسم تشییع جنازه. 77-در سال بلر به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در حین انجام وظیفه. او خدمات مراسم تشییع جنازه در ژوئن 17 درو صدها نفر.

تصاویر آشکار رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز, دولت و نمایندگان محلی و مقامات مجری قانون که سفر از سراسر کشور ایستاده شانه به شانه یکدیگر و بدون ماسک صورت. ریوز بعد گفت که او باید فرسوده یک ماسک.

این گروه در هفته منتهی به معاون مراسم تشییع جنازه تا به حال گزارش شده است که خدمات مراسم تشییع جنازه در شمال شرق می سی سی پی منجر به خوشه ای از موارد. آن منتشر شد این بیانیه به شرح زیر:

“گردهمایی از افراد از جمله مجالس ترحیم و مراسم عروسی و یا رویدادهای دیگر در برخواهد داشت خطر گسترش ویروس اگر اقدامات احتیاطی مناسب در جای خود نیست. پارچه ماسک و اجتماعی فاصله از 6 فوت یا بیشتر توصیه می شود در تنظیمات عمومی به خصوص در تنظیمات گروه و تجمعات باید محدود به گروه 20 و گروه 10 در داخل خانه.”

شیوع در مراسم تشییع جنازه: Coronavirus خوشه ترسیم می سی سی پی مراسم تشییع جنازه

این به ما می گوید Dobbs

این تعهد در Mississippians — به خصوص جوان ساکنان در میان آنها موارد سر به فلک کشید. 18-به-29 گروه سنی باعث می شود تا کمترین تعداد کل موارد مثبت با 4,819 که از 24 ژوئن با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

که شامل یک خوشه از موارد ترسیم به برادری احزاب در دانشگاه می سی سی پی. این موارد نشان داده شده در یک دوره یک هفته 80% موارد در کل شهرستان دابز روز چهارشنبه گفت:.

“ما در حال رشد است و ما می دانیم چرا. آن را نسبتا جوان مردم بیرون رفتن و نه دونگ اجتماعی فاصله و ما در حال رفتن به برای آن پرداخت…حتی آن دسته از جوانانی که به این ویروس ممکن است مریض و می میرند اما از آن است که تداوم این بیماری همه گیر. آن را خودخواه است و این مایه تاسف است…”

“…آنچه در جریان است به ناچار اتفاق می افتد آن است که رفتن به محل کار و راه آن سن و آن را منجر به قرار دادن بیشتر مسن مردمی در بیمارستان که در حال رفتن به بیمار و مرگ” دابز به صراحت گفت.

دابز در کنفرانس های مطبوعاتی با استاندار بارها خواسته به دنبال بهداشت عمومی توصیه ها و الزامات. در یک در یک مصاحبه با رسانه ها در روزهای اخیر او بوده است صدایی زنگ و حتی بیشتر.

“ما وحشت زده در مورد پاییز — با دانشکده ها انتظار می رود به پشت هم. این طوفان کامل برای یک واقعا فاجعه بار سقوط,” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>