کروناویروس در می سی سی پی: کلیساها در سراسر دولت در حال اصلاح خدمات به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض

لدگر | No comments

کلیساها در می سی سی پی در حال آماده سازی راه اجازه می دهد تا کاربران را به ادامه به عبادت با خیال راحت در حال حاضر که اولین مورد از رمان coronavirus تایید شده است در دولت است.

افراد مسن و کسانی که با زمینه ای و مزمن مسائل مربوط به سلامت است که به ویژه بر دستگاه تنفسی نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی در برابر عفونت کروناویروس گفت: دکتر Rambod Rouhbakhsh دستیار مدیر پزشکی خانواده برنامه اقامت در فارست بیمارستان عمومی.

برخی از کلیساها تصمیم گرفته اند به livestream تصویری بر روی وب سایت خود و یا در رسانه های اجتماعی در حالی که دیگران در حال محدود کردن تعداد کاربرانی که می توانند با حضور در یک زمان.

Coronavirus موارد رشد: وزارت امور خارجه تایید کرده است 6 موارد مثبت بعد از تست 90

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت خواست, کسب و کار و سازمان ها برای لغو یا به تعویق انداختن حوادث که جذب 250 یا بیشتر مردم به امید محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس. که شامل کلیساها که در آن بسیاری از مردم جمع آوری هفتگی به غنی سازی خود را به ایمان است.

در هتیزبرگ شنبه محلی مقامات دولتی تصریح کرد: در بخش بهداشت و درمان را توصیه

هتیزبرگ شهردار توبی بارکر و فارست شهرستان سرپرست دیوید هوگان خواسته مردم برای جلوگیری از تجمع جرم.

این شهر همچنین تماس با منطقه کلیساها به کار با آنها در جایگزین به فرد کرده است.

“ما شروع به گفتگو با شبان, اجازه دادن به آنها را می دانیم برای برقراری ارتباط این به محله های کشیش نشین و بسیاری از آنها به دنبال جایگزین بود از عبادت مانند رادیو و تلویزیون چیزی آنلاین” بارکر گفت.

Coronavirus می رسد, می سی سی پی: آنچه شما باید بدانید

او گفت: آماده سازی برای شروع به مدت ها قبل از تشخیص مثبت گزارش شد.

Rouhbakhsh موافقت کرد اما خواست سالمندان به ویژه در خانه بمانند.

“ما واقعا درخواست افراد مسن برای جلوگیری از تجمع جرم” او گفت:. “آیا رفتن به کلیسا. آیا به جرم تجمع مگر اینکه مطلقا لازم است.”

Cade چپل Missionary Baptist Church جکسون در یک سیستم اجازه می دهد تا اعضای کلیسا به شرکت خدمات در فرد است.

خدمات عبادت خود ادامه خواهد داد, برگزار می شود, در کلیسای, اما همه کلیسا دیگر فعالیت های در حال لغو است.

اجتناب از coronavirus: کلیساها در حال بسته شدن درب live streaming خدمات برای عبادت

برگرد. رجینالد باکلی گفت: کلیسا اغلب 500 یا بیشتر شرکت کنندگان به ویژه هنگامی که وجود دارد موارد خاص به عنوان روز آخر هفته برگزار می شود این هفته است.

“ما اساسا دو روش ما می توانیم در یک بیماری همه گیر” او گفت:. “ما هم می تواند فعال در کمک برای جلوگیری از گسترش این ویروس به طور قابل توجهی تغییر شیوه های ما از تعامل اجتماعی و یا ما می تواند پاسخگو پس از این ویروس وارد جامعه ما است.”

Cade چپل خواهد بود فاصله از اعضا در محراب محدود کردن آنها به هر سطر دیگر تا رسیدن به ظرفیت 250. یکی دیگر از 250 خواهد بود و نشسته در یک مد مشابه در کلیسا تربیت بدنی.

این تصمیم در تلاش به دنبال دولت در بخش بهداشت و درمان را از دستورالعمل های توصیه شده برای تجمع جرم او گفت:, و برای حفاظت از “محاکمه و درست” سالمندان عضو خواهد شد که حضور در کلیسا بدون توجه به شرایط.

هنگامی که کلیسا پر کرده است هر دو ساختمان های باقی مانده خواهد شد به دور باکلی گفت.

“و ما آماده رسیدگی به آن را به عنوان خوب,” او گفت:.

فارست شهرستان: می سی سی پی گزارش 1 مورد coronavirus

اگر موارد coronavirus را تایید مترو Jackson منطقه باکلی گفت: رهبران کلیسا را در نظر بگیرید رفتن به livestreaming خدمات خود را اما در حال حاضر احساس راحتی با آرایش جدید.

معبد کلیسای باپتیست در هتیزبرگ در حال رفتن به livestream آن خدمات روز یکشنبه آغاز و در روز یکشنبه ، کلیسا دیگر فعالیت های لغو شده, ارشد, کشیش, کشیش دیوید Whitten گفت: در Facebook.

“ما خواهد بود livestream عبادت تنها او گفت:” در یک پیام ویدئویی به کاربران. “ما در حال رفتن به دنبال مشاوره از می سی سی پی, وزارت بهداشت و CDC.”

این کلیسا به طور نامحدود به تعویق افتاد دیگر فعالیت های کلیسای.

“ما در حال لغو کلیسا (خدمات). یکی از چیزهایی که در مورد یک مسیحی در این روز و سن است که ما این چیز فوق العاده به نام فن آوری است. این اجازه می دهد تا ما را به عنوان قوم خدا هنوز به جمع آوری با هم.”

کلیسا دارای چندین هزار عضو به مراتب بالاتر توصیه می شود 250 نفر محدود می کند.

آن نقشه: Coronavirus موارد در می سی سی پی, لوئیزیانا, کشورهای دیگر

در جکسون, اولین کلیسای باپتیست نیز تعویض به livestreamed خدمات.

“پس از مشاوره با متخصصان پزشکی در اولین باپتیست Jackson خانواده و در نظر گرفتن توصیه های از می سی سی پی, وزارت بهداشت, اولین باپتیست جکسون تصمیم گرفته است به لغو تمام هفتگی فعالیت های دانشگاه آغاز این جمعه” کلیسای نوشت on Facebook. “به ما بپیوندید برای جریان یکشنبه یکشنبه 15 مارس.”

ترینیتی کلیسای اسقفی در هتیزبرگ که به طور معمول بیش از 250 شرکت کنندگان در هر یک از آنها دو شنبه صبح عبادت خدمات تصمیم گرفت آن را ادامه برگزاری خدمات به طور معمول توصیه می شود اما محله های کشیش نشین در خانه باقی می ماند اگر آنها بیمار بودند و یا به نگرانی در مورد که در اطراف افراد دیگر است.

کلیسا به طور منظم ارائه می دهد صمیمیت و همدلی برای housebound اعضای. محله های کشیش نشین که می خواهید را به صمیمیت و همدلی در صفحه اصلی می توانید تماس بگیرید کلیسا.

برخی از churchgoers نیست مرحله به مرحله توسط coronavirus و هنوز برنامه ای برای حضور در خدمات.

“Ain’t no Coronavirus gonna stop us از ما ستایش در” اد مراتع نوشت: در Facebook در یک رویداد های اخیر در می سی سی پی ساحل سالن بزرگ است. معلوم نیست چه کلیسا او حضور.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>