کروناویروس در می سی سی پی: شهر جکسون ردیابی نقاط داغ. در اینجا چگونه کار می کند.

لدگر | No comments

شهر جکسون و مراقبت های بهداشتی با مقامات در حال راه اندازی یک COVID-19 symptom tracker جمعه به شناسایی نقاط داغ در این شهرستان در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

شهردار چکو Antar لومومبا گفت: ردیاب اجازه خواهد داد که این شهر برای هماهنگی بهتر پاسخ در این ایالت در شهر.

علاوه بر این علائم بیماری, ردیاب شناسایی سن و نژاد و موقعیت جغرافیایی به تجهیز مقامات بهداشت با درک بهتر از که در آن برای استقرار منابع است. ساکنان خواسته خواهد شد که به ارائه اطلاعات به طور داوطلبانه.

بیشتر: UMMC مجموعه موبایل زمینه درمانگاه در پاسخ به کروناویروس

“ما در حال درخواست از مردم برای شرکت در symptom tracker و به ما اجازه می دهد به جمع آوری این داده ها. ما قادر به شناسایی نقاط داغ بر روی یک نقشه از شهرستان ما و هماهنگ کردن تلاش های امداد رسانی به این مناطق و جوامع است که ممکن است یک نامتناسب نرخ عفونت” لومومبا گفت.

ردیاب بر روی وب سایت شهر

علامت ردیاب در دسترس است در وب سایت شهر Candice کول, شهرستان, ارتباطات, مدیر گفت.

ردیاب بخشی از یک همکاری با جکسون-Hinds جامع مرکز بهداشت به نام “مبارزه با هم متمایز” ابتکار است.

عمومی خطوط تماس ویژه در دسترس

این شهر همچنین ارائه یک خط تلفن که در آن ساکنان می توانید تماس بگیرید اگر آنها باور دارند که علائم COVID-19. خط شماره:

  • 601-586-3067
  • 1-866-375-2819.

این شهر در حال حاضر منتشر شده coronavirus نقشه که به بررسی مناطق جکسون که در آن ساکنان در میان بیشتر در معرض این بیماری است. این پایگاه های خود را در مقیاس مختلف جمعیتی از جمله سن و بیماری در بیمارستان یا درمانگاه دسترسی و تعداد موجود در تخت بیمارستان. آسیب پذیری مقیاس های رتبه بندی از 0 تا 100 با 100 که بیشتر آسیب پذیر است.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

Hinds شهرستان که شامل جکسون دارای بالاترین تعداد coronavirus موارد از هر شهرستان در دولت است. دولت در بخش بهداشت و درمان در روز پنج شنبه گزارش موارد تا به حال پیشی گرفتن از 200 علامت در 203 و با یک مرگ 38 ساله دستیار ویژه نیاز دارد ، وجود حداقل دو خانه سالمندان در شهرستان است که شیوع بیماری های, با توجه به وزارت بهداشت.

لومومبا هشدار داد در سهشنبه موارد انتظار می رود افزایش به بالاترین سطح در دو هفته آینده.

بیشتر: کروناویروس در می سی سی پی: Stewpot باعث تغییرات بیشتر برای کمک به نیازمندان بی خانمان

به عنوان بخشی از همکاری این شهرستان و مقامات بهداشتی باید 6,000 COVID-19 آزمون در اختیار خود دارد. پنج هزار نفر از این آزمون استفاده می شود برای ساکنان با یک هزار برای اولین بار در شهرستان پاسخ گوی و اهل بیت جمعیت. این شهر همچنین قصد دارد به ارائه اولین پاسخ دهندگان با یک بار hazard pay دست انداز از 600 دلار تا قبل از پایان ماه آوریل است.

حداقل دو جکسون افسران پلیس باید آزمایش مثبت برای ویروس.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>