کروناویروس در می سی سی پی: رانندگی در کلیسا با ویندوز بالا, OK, شهردار می گوید

لدگر | No comments

رو دو آزادی-از-دین دعاوی و مقاومت مواجه از آمریکا وکیل طور کلی می سی سی پی شهردار گفت: مردم ممکن است حضور در رانندگی-در خدمات کلیسا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما آنها باید ویندوز خود را تا.

گرینویل شهردار Errick D. سیمونز همچنین گفت کلیساهای محلی ممکن است اجازه می دهد تا به 10 نفر در یک زمان در یک ساختمان برای خدمات عبادت است که نشان داده شده به صورت آنلاین و یا انجام بر روی تلویزیون و یا رادیو را به عنوان طولانی به عنوان کسانی که در داخل کلیسا به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی برای حفظ فاصله ایمن از یکدیگر است.

گرینویل رهبران تصویب محلی سفارش مارس 7 که گفت: تمام کلیساها در این شهر خواهد بود بسته به فرد و رانندگی در خدمات تا زمانی که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز ایالت اقامت در خانه سفارش در محل باقی می ماند برای مبارزه با گسترش ویروس. فرماندار منظور محدود نمی, نوع عبادت است.

روز بعد از گرینویل رهبران تنظیم های محلی سفارش پلیس صادر $500 بلیط به چند نفر حضور رانندگی در خدمات کلیسا. برخی بودند که یکی گفت: این شهرستان بود که خود نقض متمم اول قانون اساسی حق عبادت.

سیمونز روز دوشنبه گفت که این شهر را مردم پرداخت $500 بلیط — و او همچنین گفت که او دریافت کرده بود تهدید به مرگ بیش از شهرستان سفارش. دموکراتیک شهردار گفت که او می خواست جمهوریخواه فرماندار به روشن راهنمایی در مورد چگونه این ایالت اقامت در خانه سفارش را تحت تاثیر قرار مذهبی خدمات.

ریوز است گفت: در ظاهر عمومی در دو هفته گذشته که او باور ندارد دولت می تواند ممنوعیت مذهبی, خدمات, اما او نیز خواسته کشیشان و دیگر رهبران مذهبی برای برگزاری عبادت خدمات آنلاین و نه در فرد به دلیل بیماری همه گیر.

سیمونز گفت ریوز ارائه راهنمایی روشن در مورد خدمات عبادت شنبه طی تماس با شهرداران.

“فرماندار اظهار داشت امروز … برای اولین بار است که رانندگی در خدمات کلیسا که در آن خانواده ها ماندن در اتومبیل های خود را با ویندوز بالا بی خطر هستند” سیمونز گفت.

در طول یک کنفرانس خبری روز چهارشنبه در جکسون ریوز گفت که گرینویل پلیس مردم رول کردن ویندوز خود را در درایو در خدمات کلیسا به یکی.

“اقدامات انجام شده توسط بیش از حد سنگین دولت در واقع قرار دادن بیشتر مردم در معرض خطر” ریوز گفت.

یک محافظه کار گروه حقوقی به نام داد دفاع از آزادی واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در روز جمعه به چالش کشیدن گرینویل منظور به عنوان خلاف قانون اساسی است. روز سه شنبه ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr در زمان نادر مرحله پر کردن مقالات به طرف با کسانی که تحت پیگرد شهرستان. ریوز توییتی با تشکر Barr “برای این قوی ایستادگی در حمایت از آزادی مذهبی.”

مشابه طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر واصل شد چهارشنبه اول آزادی, موسسه است و با حمایت یک گروه که مخالف بسیاری از مقررات دولت های می سی سی پی عدالت موسسه.

یک وکیل برای آزادی موسسه جرمی Dys بیانیه ای روز شنبه ضمن تشکر ریوز و سیمونز “برای شناخت اهمیت حفاظت از آزادی مذهبی توسط روشن است که رانندگی در خدمات کلیسا مجاز در طول این زمان دشوار است.”

فرماندار ایالت اقامت در خانه سفارش اثر در زمان شب از مه 3 است و در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد صبح روز دوشنبه. ریوز گفت که او می تواند تصمیم بگیرد که در چند روز آینده آیا او را گسترش دهد ،

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه است که روشن کردن در عرض چند هفته. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید و حتی مرگ شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>