کروناویروس در می سی سی پی: ماهیگیری محدودیت آرام به عنوان پناهگاه در محل سفارش تمدید

لدگر | No comments

در جمعه کنفرانس مطبوعاتی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام می سی سی پی را پناهگاه در محل سفارش تمدید خواهد شد تا زمانی که ساعت 8 صبح 27 آوریل ، با اعلام این خبر آمد با آرامش محدودیت از جمله کسانی که اعمال شده به ماهیگیری و سواحل سواحل است.

شروع 8 صبح آوریل 20, fishing, سر گرفته خواهد شد در راس بارنت مخزن همراه با دولت, پارک, دریاچه, دولت, دریاچه ها و سواحل مقامات ممکن است باز سواحل وجود دارد اما محدودیت در محل به عنوان مبارزه با کروناویروس همچنان ادامه دارد.

“ما قصد داریم برای باز کردن در ساعت 8 صبح روز دوشنبه گفت:” بارنت مخزن رابط بابی کلیولند. “ما نمی خواهد باز پارک. ما را باز خواهد کرد سرریز پارک اما مردم باید حداقل 6 فوت از هم جدا است.”

کلیولند گفت: خدمه آغاز خواهد شد از بین بردن موانع در نور روز سه شنبه افتتاح رمپ زمان می برد اما گوشن چشمه قهوه ای است, Fannin, Madison و رنکین فرود خواهد بود که برای اولین بار به موانع برداشته شود.

“ما را اولویت بندی بزرگ فرود” کلیولند گفت. “ما باید کسانی که باز در 8 a. m.”

کلیولند گفت: Pelahatchie ساحل پارک فرود بسته باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی به دلیل آن است که در یک پارک. او گفت boaters هم اکنون می توانید سفر بین دریاچه اصلی و Pelahatchie خلیج به عنوان غول های جدید salvinia مهار رونق نصب شده اند.

“ما جدید رونق و همه چیز قرار است به” کلیولند گفت.

با توجه به لری Pugh, می سی سی پی دپارتمان حیات وحش و شیلات و پارک’ شیلات رئیس ستاد امور خارجه پارک و دریاچه ها و دولت دریاچه را نیز باز خواهد شد در ساعت 8 صبح روز شنبه. تمام امکانات بسته باقی خواهد ماند از جمله اسکله ماهیگیری اما رمپ قایق باز خواهد شد و بانک ماهیگیری اجازه خواهد داشت.

کروناویروس در می سی سی پی: بارنت مخزن crappie می تواند به نفع از پناهگاه در محل سفارش

تماشا کنید: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز به روز رسانی در می سی سی پی سرپناه در محل سفارش مجموعه به پایان می رسد دوشنبه

محدودیت برای ماهیگیری به شرح زیر است:

  • قایقرانی تفریحی با مناسب اجتماعی فاصله به حدی در دسترس در داخل شناور مجاز خواهد بود در دولت, پارک, دریاچه, دولت, دریاچه ها و مخازن.
  • تعداد افراد در هر شناور باید محدود شود و به بیشتر از دو سرنشینان و یا 50 درصد از اشغال حد از همه چند فرد شناور.
  • ماهیگیری از روی شناور و یا از بانک ها از دولت, پارک, دریاچه, دولت, دریاچه ها و مخازن مجاز خواهد بود با مناسب اجتماعی فاصله مورد نیاز (حفظ حداقل 6 فوت فاصله بین افراد). اما همه مسابقات ماهیگیری ممنوع است.
  • پارکها (و نه از جمله مسیرهای پیاده روی) سواحل و sandbars در ارتباط با دولت, پارک, دریاچه, دولت, دریاچه ها و مخازن باید بسته باقی می ماند.
  • رمپ قایق باید باز و قابل دسترس به شرح زیر است: (a) رمپ قایق در ارتباط با وزارت امور خارجه پارک و دریاچه ها و دولت دریاچه ها باید باز باشد; (ب) رمپ قایق واقع در مروارید دره رودخانه تامین آب منطقه پارک ها بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که پارک ها بسته باقی می ماند; و (ج) رمپ قایق واقع در خارج از PRVWSD پارک ها (از جمله Fannin, فرود, Madison فرود و رنکین فرود) باز خواهد بود.
  • تمام سواحل می سی سی پی در امتداد سواحل و آبراه ها از جمله کسانی که مجاور می سی سی پی, صدا, شهرداری پارک ساحل, ساحل و مناطق و بعضا ممکن است دوباره باز برای اهداف فردی تفریح و سرگرمی به عنوان تعیین شده توسط مقامات محلی و تحت چنین محدودیت ها و محدودیت ممکن است اعمال شده توسط مقامات محلی ارائه چنین محدودیت نیاز به حداقل پایبندی به استانداردهای اجرای بند(ب)(ج) از فرمان اجرایی 1466 از جمله اجتماعی فاصله مورد نیاز (حفظ حداقل 6 فوت فاصله بین افراد) محدودیت های جمع آوری افراد (بدون تجمعات در گروه های بیش از 10 نفر) و پایبندی به جدید ترین قوانین و مقررات و یا دستورالعمل های صادر شده توسط MSDH و CDC.

تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>