کروناویروس در می سی سی پی: پنج جدید, مرگ و میر, 226 موارد گزارش یکشنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش, پنج جدید کروناویروس کشته و 226 مورد جدید یکشنبه آوردن این دولت در مجموع به 30,900 موارد و 1,111 مرگ و میر.

در سراسر کشور: پیدا کردن تلفن همراه COVID-19 مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

کروناویروس در می سی سی پی: چند Mississippians با پوشیدن ماسک. آن را باعث افزایش coronavirus موارد ؟

برآورد 19,388 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

دولت وزارت بهداشت افسر دکتر توماس دابز بارها خواست Mississippians به پوشیدن ماسک به عنوان coronavirus اعداد همچنان به صعود. او تاکید کرد که Mississippians و به خصوص جوان ساکنان سنین 18 تا 29 باید به دنبال رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ دستور اجرایی اجتماعی را حفظ فاصله مورد نیاز است.

دابز گفت: موارد مثبت این ویروس باید رسید در هفته های اخیر در آن جمعیتی نزدیک به پنج برابر آنچه قبلا ثبت شده است. بیشتر بهبود می یابند از ویروس را اجرا خطر افشای سایر گروه های سنی بالاتر که بیشتر آسیب پذیر است.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>