کروناویروس در می سی سی پی,:, دولت, ارائه دهندگان خدمات کمک به مشتریان با سختی

لدگر | No comments

Coronavirus باعث سختی برای بسیاری از افراد و هر دو دولت و کسب و کار پاسخ داده اند برای کمک به ساکنان بهتر مقابله با شیوع.

در یک نشست ویژه روز یکشنبه, می سی سی پی خدمات عمومی کمیسیون رای دادند و به طور موقت به حالت تعلیق در قطع برخی از خدمات آب و برق. محدودیت خواهد بود در محل به مدت 60 روز و به اعمال و آب و فاضلاب و برق و گاز و خدمات است.

اعلام این خبر پس از PSC هماهنگ با می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت و, می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری بیش از آخر هفته به پیاده سازی پروتکل های است که اطمینان حاصل شود تمام Mississippians باید دسترسی آنان به خدمات آب و برق در طول گسترش coronavirus.

“ما در حال تلاش به عنوان فعال به عنوان ما می توانیم و انجام بخشی از ما نه تنها کمک به جلوگیری از گسترش ویروس اما قرار نیست هر گونه استرس اضافی بر روی مشتریان ابزار و نیروی کار ما” رئیس Dane ماکسول گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این برای ما بسیار مهم در PSC برای حفظ مشتریان و ابزار شرکای رفاه یک اولویت در طول این زمان.”

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم دوشنبه

بی سیم ارائه دهندگان کمک های اولیه

گوشی تلفن بی سیم ارائه دهندگان خدمات نیز در تلاش برای جبران چالش های مشتریان خود را در صورت در طول زمان هنگامی که خصوصی و کسب و کار مشتریان به شدت متکی به داده ها و صدا استفاده است. در اینجا برخی از کسب و کار و کمک آنها در حال ارائه است.

AT&T

به مدت 60 روز:

 • هیچ فسخ خدمات از هر گونه بی سیم صفحه اصلی گوشی و یا پهنای باند مسکونی کوچک و یا کسب و کار مشتری به دلیل عدم توانایی خود را به پرداخت صورتحساب خود را با توجه به اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.
 • صرف هر گونه هزینه های پرداخت که هر بی سیم صفحه اصلی گوشی و یا پهنای باند مسکونی و یا مشتری کسب و کار کوچک ممکن است متحمل به دلیل مشکلات اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.
 • نگه داشتن ما عمومی Wi-Fi را باز برای هر آمریکایی که به آنها نیاز دارد.

AT&T نیز ارائه نامحدود داده ها در اینترنت به مشتریان خود را همراه با برنامه ریزی برای کسب و کار و دانشجویان به کار از راه دور.

C Spire

 • کار با مشتریان نهفته COVID-19 به صورت فردی به اطمینان حاصل شود که آنها دسترسی به خدمات و کمک آنها نیاز دارند.
 • گسترش منظقه وانت بنابراین مشتریان بیشتر می توانید سفارشات خود را در همان روز.
 • هیچ داده یا کلاه بطور متوسط هزینه ساخت آن را آسان تر برای دانش آموزان و کارکنان مشغول به کار از خانه.

C Spire همچنین ارائه تعدادی از خدمات با تخفیف از جمله پزشکی از راه دور نرم افزار است که اجازه می دهد تا بیماران برای تماس با پزشکان در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی به صورت غیر اضطراری شرایط.

با حداکثر سرعت دویدن

از مارس 13, با حداکثر سرعت دویدن است از آن مسکونی و مشتریان کسب و کار کوچک توسط:

 • نه فسخ سرویس اگر آنها قادر به پرداخت خود را با حداکثر سرعت دویدن لایحه به دلیل coronavirus.
 • Waiving هزینه های متحمل شده به دلیل شرایط اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر.

شروع مارس 17 مشتریان بین المللی تماس های راه دور برنامه را دریافت افتخاری بین المللی نرخ تماس از آمریکا به کشورهای تعریف شده توسط CDC به عنوان سطح 3.

توسط مارس 19:

 • مشتریان با اندازه گیری داده های برنامه را دریافت نامحدود اطلاعات در هر ماه به مدت 60 روز (حداقل دو لایحه چرخه) بدون هیچ هزینه اضافی.
 • ما ارائه به مشتریان با اضافی 20GB از کانون تلفن همراه داده ها در هر ماه به مدت 60 روز (حداقل دو لایحه چرخه) بدون هیچ هزینه اضافی.

مشتریان با موبایل hotspot-قادر به گوشی که اصلا mobile hotspot امروز به زودی 20GB نیز در هر ماه به مدت 60 روز بدون هیچ هزینه اضافی.

T-Mobile

به عنوان از آوریل 14:

 • همه زمان T-Mobile و مترو توسط T-Mobile مشتریان که قصد دارد با داده خواهد شد که نامحدود اطلاعات گوشی های هوشمند برای آینده 60 روز (به استثنای رومینگ).
 • ارائه T-Mobile و مترو توسط T-Mobile مشتریان اضافی 20GB از کانون تلفن همراه و اتصال اینترنت با سرویس به مدت 60 روز آینده – به زودی.
 • همکاری با ما تاسیسات همکاران برای ارائه به مشتریان اضافی رایگان اطلاعات تا 5GB از داده ها در هر ماه بیش از دو ماه آینده.
 • افزایش کمک هزینه داده به صورت رایگان به مدارس و دانش آموزان با استفاده از قدرت یادگیری دیجیتال برنامه های به اطمینان حاصل شود هر یک از شرکت کنندگان دسترسی به حداقل 20 گیگابایت داده در هر ماه به مدت 60 روز آینده.

این شرکت همچنین ارائه رایگان تماس های بین المللی به سطح-3 نهفته کشورهای تعیین شده توسط CDC.

Verizon

 • با توجه به شرایط اقتصادی مربوط به کروناویروس و برای حفظ مشتریان متصل در طول این اقتصادی و بحران جهانی Verizon waives هزینه های اواخر و برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19.
 • Verizon است که سه برابر کمک هزینه داده برای Verizon نوآورانه آموزش مدارس; 10 میلیون دلار به سازمان های غیر انتفاعی در جهت حمایت از دانش آموزان و اولین پاسخ دهندگان.

نگه داشتن آمریکایی ها متصل

هفته گذشته کمیسیون ارتباطات فدرال راه اندازی خود را حفظ آمریکایی ها متصل تعهد به چالش کشیده و ارائه دهندگان اینترنت برای جلوگیری از اختلال در خدمات در طول شیوع بیماری است.

نگه آمریکایی ها متصل تعهد بار خوانده شده به شرح زیر است:

“با توجه به کروناویروس همه گیر و تاثیر آن بر جامعه آمریکا [[نام شرکت]] وعده به مدت 60 روز آینده به:

(1) خاتمه خدمات به هر مسکونی یا کوچک کسب و کار مشتریان به دلیل عدم توانایی خود را به پرداخت صورتحساب خود را به دلیل اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس;

(2) صرف هر گونه هزینه های اواخر که هر مسکونی یا کوچک کسب و کار مشتریان متحمل به دلیل شرایط اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس; و

(3) باز کردن Wi-Fi را برای هر آمریکایی که به آنها نیاز دارد.”

ده ها تن از ارائه دهندگان اینترنت این چالش را پذیرفت. برخی مانند Comcast و طیف آن را در زمان یک گام دورتر با ارائه 60 روز از خانه اینترنت رایگان به مقدماتی خانوار.

تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] او را دنبال کنید Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>