کروناویروس در می سی سی پی: اسلحه و مهمات افزایش فروش در میان COVID-19 شیوع

لدگر | No comments

مردم سراسر کشور را پاک قفسه کاغذ توالت و نان و تخم مرغ به عنوان ترس افزایش بیش از coronavirus.

دیگران گرفته اند و آماده سازی برای سطح های مختلف — آنها فوت کردن اسلحه و مهمات.

تاد Sarotte مدیر ون گوزن پردازش و کالاهای ورزشی در برندن گفت که او دیده است 300 درصد افزایش در فروش برای این زمان از سال در مقایسه با سال 2019.

اجرا در مهمات آغاز شده و پس از اولین مورد از coronavirus در می سی سی پی بود در ماه مارس اعلام کرد 11. فروش مشخصی برای Sarotte جمعه گذشته, او گفت:, و افزایش در هر روز است.

“این خیلی عجیب است,” او گفت: شیپور لجر.

ملی روند منجر به صف های طولانی در مهمات تامین کنندگان در نقاط مختلف کشور ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شده است. Sarotte مشتریان خریداری 9mm مهمات تفنگ دستی و .223 تفنگ مهمات توسط هزاران نفر.

“اکثر مردم در حال خرید آن مورد” Sarotte گفت. “من انجام چهار یا پنج مورد برای یک فرد در یک زمان.”

AR-15 و handgun فروش سریع نیز اگر چه نه به درجه ای از مهمات فروش, او گفت:. آیا اسلحه یا مهمات آن را “همه برای دفاع از خود” Sarotte گفت.

کوین رایلی صاحب پدر و فوق العاده پیاده در گولفپرت است که تجربه بسیاری از همان.

“من می خواهم بگویم آن را تا 60% تا 70% حداقل از پنج شنبه گذشته” او گفت: شیپور لجر در مورد مهمات فروش. “فروش تفنگ هستند تا 50 درصد یا بیشتر. تمام رقبای من هستند از مهمات از آنچه من درک می کنم. در حال حاضر من مقدار زیادی از سهام اما این تغییر می تواند در 30 دقیقه.”

آن را نه فقط در کاغذ توالت: مردم خط به خرید اسلحه و مهمات و بیش از coronavirus نگرانی

حتی در شهر کوچک نمایندگی مجاز و فروش آن احساس است.

“ما تا به حال یک صعود در مهمات فروش گفت:” جوزف آدامز صاحب اسلحه و بیشتر در کریستال اسپرینگز. “وجود دارد بیشتر مردم خرید.

“این یک چیز بزرگ است. من رفتم آنلاین و بسیاری از انبوه مهمات است (فروخته شده) ، اگر آنها آن را ظالمانه گران است.”

و هنگامی که آدامس می فروشد او احتمالا نمی تواند تهیه بلافاصله. خود توزیع کنندگان به فروش می رسد خارج از محبوب calibers, او گفت:.

کروناویروس در می سی سی پی: می سی سی پی دستور شهردار تمام میله به نزدیک; رستوران به حرکت به را-تنها

در هسته اجرا بر روی اسلحه و مهمات است که شیوع کروناویروس اما علت دقیق به نظر می رسد به ناشناخته است. Adams, رایلی و Sarotte گفت: مشتریان نمی داوطلب توضیحات در مورد دلایل شخصی برای خرید.

اما شخص احساس می کند که با توجه به عدم اطمینان از وضعیت ترس موجه هستند.

“آن را هم زده و مردم را به بیرون رفتن و خرید برای محافظت از خانواده خود را” رایلی گفت. “این ترسناک برخی از چیزهایی که شما می بینید روزانه.

“مردم در حال مبارزه با بیش از حبوبات. آنها در حال رفتن به بسته میوه حلقه کارخانه پایین. مردم می ترسند و من فکر می کنم آنها حق می ترسم.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>