کروناویروس در می سی سی پی: Hattiesburg فارست شهرستان اعلام اورژانس محلی

لدگر | No comments

در پی روز جمعه اعلام وجود دارد که شش مورد از coronavirus در می سی سی پی و سه نفر از آنها در فارست شهرستان هتیزبرگ شهردار توبی بارکر و فارست شهرستان هیئت ناظران جمهور David Hogan اسناد امضا شده و اعلام پاسخ به COVID-19 محلی اضطراری است.

“اعلام COVID-19 به عنوان یک اورژانس محلی است احتیاط” هوگان گفت. “این کاهش از نوار قرمز است که اغلب در ارتباط با تهیه منابع ما اجازه می دهد برای خدمت به ساکنان شهرستان فارست به سرعت.”

بارکر گفت: اعلام خواهد شد نگه داشتن شهروندان و اولین پاسخ دهندگان امن تر است.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

“ما می دانیم که ما در یک رویکرد طولانی مدت در پاسخ به COVID-19 و ما می دانیم که ما نیاز به منابع برای انجام آن” بارکر گفت. “ساکنان هتیزبرگ سزاوار بهترین تلاش های ما در نگه داشتن آنها را سالم و امن است. از تجهیزات حفاظت شخصی برای ما امکانات پزشکی و اولین پاسخ دهندگان به بودجه اضافه کاری و خدمات ارائه شده به جامعه ما مطمئن شوید که آنها باید این منابع بخشی از آن است.”

گلن مور مدیر اجرایی فارست شهرستان مدیریت اضطراری منطقه گفت: حرکت نمی کند سیگنال تشدید تهدید.

داستان زیر را ادامه می دهد گالری

“این بیانیه یک گام ضروری در رسمی این فرایند است که به ما اجازه می دهد برای دسترسی به دولت فدرال و منابع” مور گفت. “این به آن معنا نیست که وضعیت ما رو به تشدید است اما آن را به ما یک ابزار برای استفاده باید ما نیاز به. ما را به ادامه کار با ما مدیریت اضطراری همکاران در محلی سطوح ایالتی و فدرال به انجام همه ما می توانیم به نگه داشتن جامعه سالم و امن است.”

اسناد و مدارک انتظار می رود که به امضا و رای دادند در هتیزبرگ شورای شهر و هیئت ناظران مربوطه خود را در جلسات هفته آینده. دستور بررسی خواهد شد هر 30 روز تا وضعیت دیگر تلقی می شود اضطراری.

تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور LedgerOutdoors در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>