کروناویروس در می سی سی پی: مراقبت های بهداشتی کاهش هزینه زندگی سابق UMMC صدراعظم می گوید

لدگر | No comments

دولت کاهش به سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از دهه گذشته هستند و هزینه زندگی در حال حاضر در جنگ در برابر یک بیماری همه گیر کوروناویروس می گوید: سابق صدراعظم بیش از دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی.

“هیچ تردیدی در مورد آن گفت:” دکتر دن جونز Sanderson صندلی در چاقی و بیماری های متابولیک و تغذیه در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی.

در سال 2013 دولت قوه مقننه را رد کرد و برنامه هایی برای گسترش پوشش مدیکید به صدها هزار نفر بیشتر Mississippians. پنج بیمارستان های روستایی بسته اند از آن زمان و 42 درصد از بیمارستان های روستایی باقی می ماند مالی “آسیب پذیر” با توجه به مطالعه منتشر شده در ماه فوریه ،

در مقابل همسایه آرکانزاس گسترش مدیکید بودجه و دیده می شود یکی روستایی بیمارستان نزدیک است.

وزارت بهداشت و دفاتر و درمانگاه توقیف

می سی سی پی مقننه نیز قطع دولت و وزارت بهداشت است که تا به حال 2,358 فتح کرد گرفته شد کارکنان در پایان سال 2012. تا پایان سال گذشته این گروه تا به حال کاهش یافته است به 1,812 — از دست دادن بیش از 500 کارمند است.

در سال های اخیر این بخش تعطیل بسیاری از دفاتر منطقه ای و تعدادی از آن محلی مراکز بهداشت در سراسر کشور — یک حرکت گروه نسبت به پایین بیمار مشارکت مردم است.

“ما باید یاد بگیریم از این بیماری همه گیر می شود و بهتر آماده برای یک آینده اپیدمی بحران,” دکتر گفت: Lucius Lampton پزشک خانواده در ماگنولیا که در خدمت در هیئت دولت به سلامت. “اولین گام برای بهتر صندوق بهداشت عمومی و بهداشت روستایی در دولت ما. و نه با زنگ ها و whistles اما با فقط هسته بهداشت عمومی و هسته ای دست در پزشکی و مراقبت های بیمارستان.”

یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

جونز گفت: در می سی سی پی و در سراسر کشور “ما در حال رفتن در جهت اشتباه است. روستایی کوچک در بیمارستان بسته اند. تعداد تخت در می سی سی پی شده اند کاهش می یابد.”

چنین کاهش عواقب, او گفت:. “در یک روز معمولی که خوب است اما زمانی که یک بحران می آید ما فقط همین نیست که افزایش ظرفیت. جوامع استفاده می شود که به بیمارستان ندارد و بیمارستان های دیگر.”

‘مزمن غفلت و underfunding از بهداشت و درمان روستایی

کسانی که زندگی در جوامع بدون دسترسی فوری به پزشک ممکن است تاخیر به دنبال مراقبت, او گفت:. “وجود ندارد دکتر محلی شما اعتماد. وجود ندارد بیمارستان محلی به شما اعتماد.”

Lampton تکرار آن.

“بحران در بهداشت و درمان روستایی مزمن است غفلت و underfunding,” او گفت:. “هیچ کس در مورد مراقبت از صرفه جویی در سلامت ما زیرساخت در یک منطقه روستایی تا زمانی که ما به آن نیاز دارید. روستایی پزشکان و بیمارستان ها مراقبت برای sickest از بیماران ما و کسانی که به حاشیه رانده شده. ما باید بهتر انجام دهید به عنوان یک دولت و ملت است.”

در بسیاری از مناطق روستایی جامعه پزشکی احساس “ما سواره نظام لهستانی داشتن به نبرد با تانک آلمانی,” او گفت:.

و مانند کسانی لهستانی نیروهای او گفت: می سی سی پی را مقامات پزشکی هیچ بازی.

COVID-19 عطف به ” طاعون سیاه,’ دکتر می گوید:

در این داده ها از طریق مارس 10, سیاه Mississippians — 38 درصد از جمعیت این ایالت را تشکیل می دهند بیش از 54 درصد از موارد مثبت در دولت و بیش از 67 درصد از مرگ و میر به تاریخ.

“به دلیل نابرابری های سلامت, COVID-19 در حال تبدیل شدن به یک “طاعون سیاه” در می سی سی پی و در جای دیگر, به خصوص برای مردم رنگ,” دکتر گفت: ریک deShazo نویسنده “نژادی تقسیم در آمریکا پزشکی است.”

در میان سی سی پی مرگ و میر شش برابر بیشتر از آمریکایی های آفریقایی تبار دچار دیابت سه برابر بیشتر دچار چاقی و دو بار به عنوان بسیاری رنج می برد از بیماری های قلبی عروقی, فشار خون بالا یا بیماری کلیوی.

بسیاری از کسانی که در حال بستری در واحد مراقبت های ویژه در UMMC هستند و نیاز به دیالیز است که در همراهی با اوایل اعداد از سیاتل و ووهان چین که نشان می دهد که 50 درصد به 75 درصد از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه نیاز به دیالیز گفت: دکتر جاوید ساقی رئیس UMMC بخش پزشکی است.

از کسانی که نیاز به دیالیز 70 درصد زنده ماندن نیست, او گفت:.

تاریخی شکاف در دسترسی به مشاغل موضوع, NAACP سر می گوید:

جرثقیل جانسون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت NAACP گفت: این تاریخی موجود و مسائل مربوط به سلامت و تاریخی شکاف دسترسی به مراقبت های بهداشتی در حال بازی نقش کلیدی در مرگ و میر.

او با اشاره به این که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار باید کارهایی که نمی خواهد اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه. به عنوان یک نتیجه, آنها در تماس با افراد بیشتری قادر به عمل اجتماعی فاصله, او گفت:.

دکتر رابرت اسمیت از جکسون که پیشگام مراکز بهداشتی و درمانی سراسر کشور گفت: بالاتر مرگ و میر برای آمریکایی های آفریقایی تبار خرس چرا این مراکز ایجاد شد در وهله اول.

بالاتر مرگ و میر نیز ثابت می کند آنچه که او معتقد بودند و تدریس می کند. “هنگامی که ما دریافت مراقبت بهتر برای مردمی,” او گفت: “ما مراقبت بهتر برای همه آمریکایی ها است.”

‘هدف قرار دادن همه در خزه نقطه’ شهردار می گوید:

خزه نقطه عمدتا آفریقایی-آمریکایی در شهر کمتر از 14,000 در سواحل خلیج فارس در حال حاضر دیده می شود پنج مرگ و میر.

“دو جامعه ما ستون گم شده اند,” شهردار ماریو پادشاه گفت:. “ما تا به حال یک کشیش و یک کشیش را برادر قرار داده و در هواکش. ما خیلی خدا را شکر که هر دو آنها در انجام بهتر اما آن را هدف قرار دادن همه در خزه نقطه است.”

شهردار می خواهم که با حضور در مراسم تشییع جنازه خدمات وجود دارد اما هنوز به هر.

“کسانی که در حال مرگ هستند در حال مرگ و پس از مرگ آنها در حال بازدید از خانواده به تنهایی در graveside خدمات,” او گفت:. “افرادی که با عشق و مراقبت در مورد آنها را نمی توانم بگویم خداحافظ.”

او ترس وجود خواهد داشت بیشتر مرگ و میر. “این رفتن به ویرانگر تر در آمدن روز و هفته و ماه” او گفت:. “به این معنی که ما در نظام سلامت نیاز به پل بسیاری از ترس است.”

حتی قبل از COVID-19 زده شهر خود کسانی که در این شهر که در آن نزدیک به یک چهارم از جمعیت در فقر درگذشت در نرخ بسیار بالاتر برای سرطان و نارسایی کلیوی و بیماری های قلبی و شکست, او گفت:.

امتناع از گسترش مدیکید برای کمک به درمان فقیر است که در بهترین حالت غیر مسئولانه است. “در بدترین حالت آن ما در حال کشتن مردم خود ما.”

در سال گذشته انجمن قلب آمریکا گزارش داد که شهرستانهای کجا متحده گسترش مدیکید دیدم پایین تر قلبی عروقی و مرگ و میر در مقایسه با جاهایی که نمی گسترش مدیکید. مناطق روستایی و اماکن با فقر نرخ سود بیشتر.

به طور کلی استان ها با گسترش مدیکید را دیدم به طور متوسط 1800 کمتر مرگ و میر در هر سال این مطالعه نشان داد.

داستان ادامه دارد پس از گالری عکس.

بدون گسترش مدیکید

منتقدان از جمله گسترش می گویند گسترش مدیکید منجر به افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی, هزینه متحده بیش از آنها پیش بینی شده است.

DeShazo استاد بازنشسته پزشکی در UMMC و کمکی پروفسور پزشکی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام دانشکده پزشکی بهداشت گفت: اختلافات هستند قابل.

“این شامل چیزهایی مانند فقر و دسترسی به مراقبت های تبعیض نژادی روستایی محل و آموزشی, وضعیت,” او گفت:. “دومی به نظر می رسد این تعیین کننده ترین از نزدیک در ارتباط با سلامت است.”

متخصصان مراقبت های بهداشتی شناخته شده برای سال نقش آن ديابت و عوامل مرتبط با آن بازی “در کیفیت زندگی و طول عمر در آمریکایی های آفریقایی تبار در کشور ما,” او گفت:. “چه می کند این نشان می دهد در مورد اهمیت بهبود نرخ دیابت و فشار خون و چاقی در همه Mississippians? و با COVID-19 چه می کند این نشان می دهد ما در مورد هزینه نادیده گرفتن آنها است؟”

جری میچل خبرنگار تحقیقی برای می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی, غیر انتفاعی, سازمان خبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>