کروناویروس در می سی سی پی: Hinds شهرستان تادیبی افسر آزمون مثبت

لدگر | No comments

یک تادیبی افسر در Hinds شهرستان بازداشتگاه در ریموند دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات گفت: شب جمعه است.

افسر تحت درمان به دور از مرکز. Hinds شهرستان کلانتر, مقامات گفت: آنها در تماس با می سی سی پی امور خارجه وزارت بهداشت در مورد وضعیت. کسی که پاسخ تلفن در زندان شنبه گفته بود هیچ کس وجود دارد که می تواند به ارائه جزئیات بیشتر در این وضعیت تا روز دوشنبه.

مرتبط با: سه می سی سی پی, زندان, سیستم, کارکنان, تست مثبت برای coronavirus

مثبت آزمون به شرح زیر اخبار در اوایل این هفته که سه گروه می سی سی پی از اصلاحات کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت که او باور نمی کند هر یک از این سه نفر مشغول به کار در “امکانات خاص.”

بدترین شیوع در می سی سی پی correctional facility آمده است در یازو سیتی فدرال تادیبی نهاد که در آن حداقل 39 زندانیان و مسئولان تا به حال آزمایش مثبت از جمعه. زندانیان گفت: شیپور لجر در این هفته که کسانی که بیمار بودند دریافت مراقبت های پزشکی مناسب و به اندازه کافی انجام شد برای محافظت از دیگران از ویروس.

مرتبط با: اهل بیت می سی سی پی می گوید شیوع کروناویروس در زندان فدرال مانند ‘حکم اعدام’

زندان طرفداران حقوق شده اند هشدار از پتانسیل زیادی شیوع کروناویروس در می سی سی پی امکانات. این ویروس می تواند به راحتی گسترش در محله های نزدیک و بسیاری ممکن است موجود شرایط بهداشتی. پنج درگذشت coronavirus به تازگی پس از شیوع در یک زندان فدرال در لوئیزیانا.

این Hinds زندان شهرستان در حال حاضر تحت بررسی برای خشونت در سال های اخیر است. آن را نیز با آن مواجه شدید کمبود نیروی انسانی.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>