کروناویروس در می سی سی پی: Issaquena شهرستان تنها MS شهرستان با هیچ مورد. چرا ؟

لدگر | No comments

Issaquena شهرستان باقی مانده است تنها شهرستان در می سی سی پی است که هر گونه موارد گزارش شده از coronavirus از آنجا که دولت در اولین مورد گزارش شده در مارس 11.

شهرستان کمتر از 1,300 ساکنان نشسته در امتداد رودخانه می سی سی پی, north of Warren County, که از پنج شنبه تا به حال 68 مورد و دو مرگ. به جنوب است Washington County است که 77 مورد و سه مورد مرگ. به شرق است Sharkey شهرستان است که پنج مورد و بدون مرگ و میر.

همچنین سهام بریدن از مرز با Yazoo شهرستان است که 135 مورد و یک مورد مرگ.

در سراسر کشور وجود دارد 6,815 موارد به عنوان پنج شنبه با 261 مرگ و میر. برآورد 3,413 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت.

وزارت بهداشت مقامات می گویند دلیلی برای عدم وجود موارد در این شهرستان می تواند برای هر تعداد از دلایل اما همه حدس و گمان خواهد بود.

اما Mayersville شهردار لیندا ویلیامز-کوتاه گفت: او معتقد است که او می داند که چرا Issaquena شهرستان است که تنها یکی از می سی سی پی را در 82 شهرستان با هیچ گزارش coronavirus موارد است.

“شهرستان ما است عمدتا یک منطقه کشاورزی” او گفت:. “اجتماعی فاصله یک هنجار برای ما. ما در حال گسترش خیلی خوب به هر حال.”

کلانتر ریچارد جونز گفت که او همچنین معتقد است نسبی انزوا از ساکنان کمک کرده است و نگه داشتن coronavirus خارج از شهرستان است.

“ما یک جامعه کوچک,” او گفت:. “ما فقط یک فروشگاه. وجود ندارد بسیاری از جمع آوری بیش از در کلیسا. ما یک بسکتبال بنابراین ما ممکن است چند نوجوانان جمع آوری وجود دارد.

“دیگر از است که شما احتمالا نمی خواهد پیدا کردن بیش از پنج یا شش نفر با هم دیگر از کلیسای اما ما با داشتن خدمات در حال حاضر. در شهرستان ما مایل و مایل از هم جدا است.”

است که دولت شمارش تمام COVID-19 مرگ است ؟ می سی سی پی خو یش نمی توانید آزمون برای کسانی که می میرند در خانه

جونز باعث می شود مطمئن شوید که کسانی که در گروه خود باید نیاز به تجهیزات ایمنی و اطمینان از زندانیان در زندان امن هستند و همچنین. وجود تعداد نسبتا کمی از زندانیان در زندان پس از جنایات هستند و چند دور بین در شهرستان, او گفت:.

در دسامبر هیئت ناظران رای به بستن Issaquena منطقه ای شهرستان Correctional Facility دولت اجرا زندان به دلیل “مشکل مالی.”

این شهرستان نیز یکی از چندین ویران عظیم مرداب سیل سال گذشته است.

“ما در حال حاضر شده است از طریق یک طوفان” جونز گفت. “ما فقط خوش شانس.”

می سی سی پی را بالا سلامت رسمی: ‘این چیزی بیش نیست’

ویلیامز-کوتاه گفت که او و شوهرش لری کوتاه است که Issaquena شهرستان اضطراری مدیریت مدیر در حال گفتن ساکنان که حتی اگر بسیاری از زندگی در مناطق دور افتاده آنها نیاز به اقامت شش فوت از هم جدا عمل خوب و بهداشت و شستن دست های خود و دیگر اقدامات خود را برای ایمنی شخصی.

آنها همچنین هشدار می دهند ساکنان به اقدامات احتیاطی اضافی در هنگام رفتن به سایر استان ها برای مواد غذایی و دیگر تجهیزات.

“شعار من این است” ما در حال تمرین صلح بیش وحشت'” ویلیامز-کوتاه گفت.

کروناویروس در می سی سی پی: 11 مرگ و میر, 246 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه

ویلیامز-کوتاه شده است و شهردار این شهر در حدود 550 ساکنان 18 سال. او همچنین صاحب تنها فروشگاه رفاه در شهرستان, به طوری که او می بیند بسیاری از افرادی که می آیند و بروید.

او گفت در حالی که او خوشحال است شهرستان ندارد COVID-19 مورد او نگران است در مورد خوب بودن از کسانی که در کشورهای همسایه.

“ما فقط سپاسگزار است که ما در شهرستان است که خارج از غرفه در این حالت است که ما COVID رایگان,” او گفت:. “ما فقط زنده با ایمان و اعتماد و اعتقاد دارند که این نیز بگذرد.”

او گفت: مردم ابراز علاقه در آینده به Issaquena شهرستان پس از coronavirus شده است شناسایی شده وجود دارد.

“من یک حس شوخ طبعی” او گفت:. “من یک مرد (از شهرستان های دیگر) … ما در حال چک کردن برچسب ها و دماهای اگر شما در حال آمدن به اینجا.'”

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>