کروناویروس در زندان های می سی سی پی: قاضی نیاز به نقد و بررسی از پیش از محاکمه بازداشت شدگان

لدگر | No comments

جکسون — رهبر می سی سی پی دیوان عالی کشور می گوید که او نیاز به برخی از قضات به بیشتر بررسی است که برگزار می شود در شهرستان زندان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس دادگستری مایک رندولف صادر نظم اداری روز شنبه گفت: همه دادگاه مناطق و یا نواحی که بررسی شرایط آزادی برای همه زندانیان pretrial در گذشته 30 روز باید آن را انجام دهد به زودی. آن را یک گام کوتاه از تنظیم یک ایالت دستور پس از محاکمه قضات در برخی از بخش های دولت گفت: بررسی ها اتفاق می افتد به طور منظم.

راندولف سفارش مجموعه 30 آوریل مهلت برای فرد مسئول از زندان — معمولا کلانتر — به ارائه یک لیست از تمام مردم برگزار می شود در حالی که در انتظار صدور کیفرخواست و یا دادگاه از اتهامات عنوان شده که بر اساس آن آنها برگزار می شود و تاریخ آنها اخیرا به زندان برده شد.

نظم همچنین مجموعه مه 7 آخرین مهلت برای ارشد مدار قاضی در منطقه و یا یکی دیگر از قاضی تعیین شده توسط قاضی ارشد به بررسی “شرایط را برای هر پیش از محاکمه بازداشت شدگان که واجد شرایط برای وثیقه.”

ویروس نگرانی: پزشکان وزرا و دادستان منطقه بپرسید MDOC به آزادی زندانیان آسیب پذیر

راندولف سفارش یادداشت پتانسیل خطرات ایجاد شده توسط COVID-19 “در این زمینه منحصر به فرد از بازداشتگاه” و آن را می گوید قضات ممکن است نظر واقعی یا بالقوه تاثیر بسیار مسری ویروس در یک خاص زندان هنگام بررسی شرایط برای انتشار.

بسیاری پیش از محاکمه بازداشت شدگان در می سی سی پی برگزار می شود برای ماه ها از آنجا که آنها نمی توانیم به قید وثیقه. و در برخی از زندان, زندانیان, در خواب “باز بای” تنظیمات با چند تخت در یک اتاق بزرگ — شرایطی که اجتماعی فاصله غیر ممکن است.

ویروس ترس: برخی از کارکنان دور ماندن از در حال حاضر understaffed Parchman زندان

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث علائم شدید و کشنده است.

مارس 9, می سی سی پی, دادستان عمومی و دولت مدافع ظ مشترک حرکت به دنبال یک تغییر موقت در قوانین حاکم بر سیستم عدالت کیفری. آنها درخواست مکرر بررسی قضایی از پیش از محاکمه بازداشت شدگان’ وضعیت در شهرستان زندانهای ایالت. آنها نگرانی که COVID-19 می تواند پایمال زندان’ مراقبت های بهداشتی با قابلیت های.

“اظهار داشت: به سادگی آن را بسیار دشوار است برای می سی سی پی کلانترها مطابق با دستورالعمل CDC در زندان در آن نزدیکی فیزیکی که دسترسی به تجهیزات حفاظتی محدود است موثر قرنطینه فضای کمیاب است و یا به طور کامل در دسترس نیست و قرار گرفتن در معرض به کسانی که در حال حرکت در داخل و خارج از “جهان آزاد” است اجتناب ناپذیر” دفتر دادستان کل و دفتر مدافع نوشت.

قوانین نیاز به کلانترها به تولید و زندان سرشماری اطلاعات هفت روز قبل از شروع یک مدار دادگاه مدت برای دادرسی پرونده های جنایی. در برخی از بخش های دولت, دادگاه, شرایط ماه از هم جدا, که بدان معنی است که این موارد پیش از محاکمه بازداشت شدگان می توانند بدون بررسی برای مدت طولانی.

مدافع Andre de Gruy به دنبال هفتگی بررسی است. دادستان کل لین Fitch در پی آنها را هفته ای دوبار.

مانند حکم اعدام: می سی سی پی اهل بیت توصیف شیوع بیماری در زندان فدرال

چند سی سی پی قضات ثبت اسناد مخالف و حتی به طور موقت تغییر قوانین و گفت: این امر ایجاد کار بیشتر برای کلانترها و دیگران که در حال حاضر کشیده برای انجام شغل خود را تحت شرایط استرس زا است.

Fitch جمهوری منتخب ایالت در سال گذشته را مورد چهره در این مسئله است. در یک سند ظ روز شنبه به دادستانی کل انصراف خود را بخشی از حرکت مفصل.

“قضات کلانترها دادستان عمومی و مدافعان از نزدیک نظارت بر زندان جمعیت” دفتر دادستان کل نوشت: در سند جدید. “اقدامات انجام شده در برخی مناطق حتی بیش از آنچه درخواست شده بود.”

در ماه دسامبر حدود 2500 نفر بوده است و از تجمع بیش از 90 روز و بیش از 575 شده بود زندانی بیش از یک سال در انتظار محاکمه در می سی سی پی با توجه به آمار منتشر شده در ماه مارس توسط مک آرتور دادگستری مرکز در دانشگاه می سی سی پی از قانون مدرسه است. کسانی که شبیه به چهره از نوامبر سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>